Sabotaj'da En Sevdiğiniz Silah Nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
"konumu berbat ettiğiniz için teşekkürler. 1 saat boşa bekledim. Konu ile ilgili gereksiz mesajlarda bulundunuz. "çöp" diye neden zevkime karışıyorsunuz anlamadım."

Senin zevkine karışmıyorum ben de kendi fikrimi belirtim benim ne suçum var eğer bunları takıp oyunu bırakacaksan oyunu zaten sevmiyorsundur.

Senin zevkine karışmıyorum ben de kendi fikrimi belirtim benim ne suçum var eğer bunları takıp oyunu bırakacaksan oyunu zaten sevmiyorsundur.
Yok.
Ondan değil. Bari fikrinizi söylerken nazik davransaydınız. Sanki birisine TurboX PSU almasını istiyormuşum gibi...

Yok.
Ondan değil. Bari fikrinizi söylerken nazik davransaydınız. Sanki birisine TurboX PSU almasını istiyormuşum gibi...

Ben gayet sakin bir şekilde durumu anlattım senden tek istediğim şey bir oyunu sırf türkler yaptı diye oynamaman bu şekilde oyunlardan ve hayattan soğursun.

Hocam çakması değil daha kalitelisi :)
Tabii CS:GO bu oyun yüzünden bırakılmaz :D
Ama bir artısı var. Oyunda P2W yok. Yani para ile bişey alınmıyor. Parası olmayan kişiler için iyi bir avantaj :)
Doğru diyor geçen gün SG 553'e +7 bastım harika oldu ama parası olmayan ne yapacak?

(!)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı