Sabrınızın bir ölçüsü var mı?

Anında sabrım taşar. Karşımdaki belasını arayan bir tip değilse genellikle uğraşmam, ama belasını arıyorsa da kimse elimden alamaz.
Bilmiyor musun bu dünyada haklı olan gider haksız olan kalır bu yüzden hep sakin oluyorum ben. Sende ol

Bilmiyor musun bu dünyada haklı olan gider haksız olan kalır bu yüzden hep sakin oluyorum ben. Sende ol.
Olmaya çalışıyorum . Bir ara bunun için psikoloğa gidecektim sonra korona vs. çıkınca psikoloğa gitme yalan oldu.

Son düzenleme:
Benle birisi kavga ettiğinde veya bana hakaret ettiğinde direk engeli basarım. Kavgayı pek sevmem. İşi akıl oyunlarıyla çözerim

Bir şey diyeceğim sen kız mısın, kızlar bu siteyi nerden biliyor?
Erkeğim. Bu forumda pek kız göremezsin, olanlar da herkes gibi yardım almak için geliyor. Google'da bilgisayar sorunlarıyla ilgili bir arama yap Technopat Sosyal en başta çıkan sitelerden birisi.

Yok. Duruma göre sabrım da değişir. Genelde uzundur ama.

Benle birisi kavga ettiğinde veya bana hakaret ettiğinde direk engeli basarım. Kavgayı pek sevmem. İşi akıl oyunlarıyla çözerim
Aynen
Erkeğim. Bu forumda pek kız göremezsin, olanlar da herkes gibi yardım almak için geliyor. Google'da bilgisayar sorunlarıyla ilgili bir arama yap Technopat Sosyal en başta çıkan sitelerden birisi.
Kızlarda kullanıyo mu ya öyle duydum

Aslında çok sabırlı olduğum söylenir, gerçekten de bazen benim yerimde kim olsa kafa göz dalmıştı şimdiye diyorum. Ama sanırım bu kadar fazla içime atmaktan dolayı belki de erkeklik üçgüdülerimden dolayı sürekli kavga etmek istiyorum, tahammülsüzlük başladı. "Birisi sataşsa da dövsem" krizine girmeyen erkek var mı bu arada? Sanmıyorum. Ara ara içgüdülerim çok bastırıyor ya da streslerim.

Ben varım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…