Saç bakım için tavsiye

XSM19

Centipat
Resimde gördüğünüz gibi saçlarım böyle 2 farklı market şampuanı denedim fakat sonuç aynı, düzgün bir fön bile çekemiyorum kötü gözüktüğü için. Hangi ürünleri kullanmalıyım? Ne yapmalıyım?

20200128_185637.jpg

Tavsiyenizi bekliyorum.
Tavsiye verecej yok mu?

Son düzenleme:
Buna benzer bir konu açacaktım. Sorunumuz elektriklenme. Elektriklenmeli önleyen ve fön öncesi saçı korumak için kullanılan sprey veya kremler var. Kullanan insanlardan tavsiye bekliyoruz.

Öncelikle merhabalar, eğer saç problemleri başladı ise market ürünlerden vazgeçmeniz ve profesyonel saç bakım ürünleri kullanmaya başlamanızın vakti gelmiş demektir. Evet Gerome'nin de dediği gibi mevcut sıkıntınız fön durumunda elektriklenme. Buda zamanla dökülmelere dönüşebilir. Bunun için başlangıçta size şampuan önerebilirim isterseniz, Kerastase Discipline Sülfatsız Şampuan bu konuda oldukça başarılı. Eğer durumunuz ileri düzeyde ise saç maskesi kullanmaya da başlamanız gerekmiş olabilir iyi bir alternatif olarak Brazilian Blowout Yoğun Bakım Maskesi kullanabilirsiniz. Eğer kafanızda takılan sorular mevcut ise bize canlı destek üzerinden yazabilirsiniz.

Geri
Yukarı