Rehber Saç bakım önerilerim

Yves i çok merak ediyorum repair serisini şu an urban kullanıyorum da denemek istesem 150 TL bosa para gitmesin istiyorum.

Evde ne varsa onu kullanıyorum hocam sıkıntı olur mu?

3 yıl açık şekilde uzun saç kullandım.(sırtıma geliyordu) çok fazla şampuan denedim. En son Elidor(turuncu)şampuan ve saç kremi kullandım. İpek gibi yumuşak ve dalgalı oluyordu. Bence böyle fantezik şeylere gerek yok. Düzgün bir şampuan ve saç kremi yeterli gelecektir. Saçınız fazla kuruysa saç yağı tercih edilebilir.

Sarımsaklı şampuan kullabilirsiniz. Saç kremi fazla kullanmayın.

Son düzenleme:
Hocam ben kendim Bioxcin Aqua Termal ve Elseve Hydra kullanıyorum. İhtiyaçlarım doğrultusunda bunlardan memnunum. Mesela Aqua Termal herkese uygun gelecek bir şampuan değil.

Sorununuz yoksa, sıkıntı yok.
Hocam merhabalar babam kel olduğu için bende de erkek tipi saç dökülmesi var. Ve yaklaşık iki yıldır Dr.Tuna sarımsaklı şampuan kullanıyorum. güçsüz saç tellerini döktükten sonra yenileri çıkıyor. çok memnunum bunun yanına saçımın daha da dökülmesini engellemek için ne kullanabilirim?

Konuda fantezik ne var hocam?

Hocam alabileceğiniz ürünler çok bir işe yaramıyor dökülme konusunda fakat toniklere bakabilirsiniz ISANA gibi.

Hocam Elidor silikon yuvasından başka bir şey değil evet yumuşatmıştır falan ama uzun vade de çok yıpratır saçı ve döker insanlar boşa mı 200 TL veriyor diğer şampuanlara bir nedeni var yani.

Hocam ben kendim bioxcin Aqua termal ve elseve Hydra kullanıyorum. İhtiyaçlarım doğrultusunda bunlardan memnunum. Mesela Aqua termal herkese uygun gelecek bir şampuan değil.

Hocam urbanı 3. kullanışım saçlarım nefes aliyor iyi geldi öncekine göre daha yumuşak bu yüzden, mucizevi bir şey değil tabi beklentiye girmemek lazim ve indirimde almak daha iyi olur yves deneyeceğim 150 TL'ye kıyıp 2 3 hafta sonra yazarim yvesin etkisini de kalın telli saçlara çok önerilmiyor hadi hayırlısı dönüşümlü olarak kullanırsam bioblasıda merak ediyorum veya sizin kullandığınız elseve Hydra.

Son düzenleme:
Genetik ise DHT bloklayacılar şart.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…