Saç beyazlaması neden olur?

cyper

Centipat
Daha fazla  
18 yaşındayım genç olmama rağmen neden saçımda beyazlıklar var çözümü var mı? Psikolojik olarak yaşlanmış gibi hissediyorum aile saçı beyaz olan yok fazla. Neden böyle?

18 yaşındayım genç olmama rağmen neden saçımda beyazlıklar var çözümü var mı? Psikolojik olarak yaşlanmış gibi hissediyorum aile saçı beyaz olan yok fazla. Neden böyle?
Genetik, 17 yaşında bende de var. Kuzende çok daha fazla var. Ailede olmasa bile sende olmayacak diye bir kaide bulunmuyor. Sorun Etmene gerek yok, yaşlanmak falan. : D

15 yaşımda aşırı beyaz saçlarım vardı. Şuan 20’deyim 1 tane beyaz kıl bile yok. Genetiğe bağlamakta olmaz (babam 50 yaşında hiç beyaz kıl görmedim kafasında). Sorun psikolojik olmalı bence.

Genetik, 17 yaşında bende de var. Kuzende çok daha fazla var. Ailede olmasa bile sende olmayacak diye bir kaide bulunmuyor. Sorun etmene gerek yok, yaşlanmak falan: D

Hocam bilmiyorum çok takıntılıyım bu konuda.

15 yaşımda aşırı beyaz saçlarım vardı. Şuan 20’deyim 1 tane beyaz kıl bile yok. Genetiğe bağlamakta olmaz (babam 50 yaşında hiç beyaz kıl görmedim kafasında). Sorun psikolojik olmalı bence.
Hocam hastaneye veya başka yerlere gittiniz mi kullandığınız bişey varmiydi

Geri
Yukarı