Saç dökülmesi için öneriler

Ketoral düzenli olarak kullanılmaması gerekiyor, şampuan yerine sabun kullanma daha da kurutur. Şampuana takviye yapabilirsin. Argan yağı ve saç bakım kremleri gibi. Hatta argan yağı, zeytin yağı ve biberiyeyi şampuanına ekleyebilirsin. Bu şekilde ister şampuanına katarak ister haricen uygularsan saçının kuruluğu tamamen ortadan kalkar. Eğer yaparsan her birinden birkaç damla yeterli olacaktır. Ben şampuan olarak bioxcin saç dökülmesine karşı kullanıyorum. Şampuanlardan büyük mucizeler beklememek gerekiyor. Zararı olmadığını hissettiğini, doğal içerikli olanları kullan geç.

Ketoral düzenli olarak kullanılmaması gerekiyor, şampuan yerine sabun kullanma daha da kurutur. Şampuana takviye yapabilirsin. Argan yağı ve saç bakım kremleri gibi. Hatta argan yağı, zeytin yağı ve biberiyeyi şampuanına ekleyebilirsin. Bu şekilde ister şampuanına katarak ister haricen uygularsan saçının kuruluğu tamamen ortadan kalkar. Eğer yaparsan her birinden birkaç damla yeterli olacaktır. Ben şampuan olarak bioxcin saç dökülmesine karşı kullanıyorum. Şampuanlardan büyük mucizeler beklememek gerekiyor. Zararı olmadığını hissettiğini, doğal içerikli olanları kullan geç.

Aslında kepek sorunu için ketoral kullanmıştım o saçımı mahvetti. Şu anlık biberiye yağı kullanıyorum aktif olarak. Yakında argan yağı alabilirim. Nemlendirici saç kremi kullanıyorum o gerçekten işe yarıyor kolayca taranıyor. Argan yağı, zeytinyağı ve biberiye yağı birleşimi bir şey yapmak istiyorum bir sprey kutusuna koyup. Ama nasıl yapacağım hakkında fikrim yok. Yani kaç damla koyacağım, su da koyacağım sanırım. Yves rocher veya bioxcin şampuanı alacağım gibi duruyor. Dediğiniz gibi şampuanlar çok bir etki etmiyor. Tuzsuz ve sülfatsız olsun şampuan yeterli. Birde saç derisini kurutmasın yeterli olur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı