Saç dökülmesine karşı şampuan önerisi

DarkSummer

Decapat
Arkadaşlar merhaba genetik olmayan bir saç dökülmem var vitamin eksikliği veya stres gibi durumlardan olduğunu düşünüyorum günlük hemen hemen 150 saç teli dökülüyor bu saç dökülmesine karşı en etkili şampuan hangisi? Eczaneye sorduğumda evocapil önermişti ama internette bioxcin öneren daha çok. Sizce hangisi daha iyi? Sizin de önerileriniz varsa bekliyorum.

Son düzenleme:
Bioxin forte kullanıyorum. Yakın arkadaşlarımda da kullanan birçok kişi var ben memnunum yani. İlk bir zayıf saçları döktü sonra saçlarım belirgin şekilde kalınlaştı. Yani ben memnunum ama dikkat et çok sahte ürün geziyor. E ticaret firmalarının kendi satıcısından al.

Bioxin forte kullanıyorum. Yakın arkadaşlarımda da kullanan birçok kişi var ben memnunum yani. İlk bir zayıf saçları döktü sonra saçlarım belirgin şekilde kalınlaştı. Yani ben memnunum ama dikkat et çok sahte ürün geziyor. E ticaret firmalarının kendi satıcısından al.

Yani bioxcin daha iyi diyorsunuz benim anlamadığım eczacı evocapili öve öve bitirememişti
Bu arada eczanede varsa oradan alırım daha sağlıklı.

Şampuan falan bilmiyorumda düzgün bir hindistan cevizi yağı çok iyidir saçlara acayip besler öneririm.
herkes farklı bir şey diyor ne alacağımı şaşırdım .d

Geri
Yukarı