Saç için sabun mu şampuan mı?

Kardeşim 17 yaşından beri saçları dökülen biri olarak yazıyorum, senin saç dökülmen şampuandan kaynaklı değil bence. Mevsimsel olarak dökülüyor muhtemelen ama saç içinde faydalı olan her zaman bıttım sabundur, bunun orta yolu ise dalin. Dalin saça asla zarar vermez aynı zamanda kurutmazda ama tek kötü yanı, bir şampuan kadar iyi temizleyememesi.

Bıttım sabunu saçı çok kurutuyor değil mi?

Çok kurutuyor hocam, benim saçlarım varla yok arası olduğu için sorun yok benim için ama senin saçlar uzun o yüzden dalin tavsiye ederim sana.
tamamdır teşekkürler.
Kardeşim 17 yaşından beri saçları dökülen biri olarak yazıyorum, senin saç dökülmen şampuandan kaynaklı değil bence. Mevsimsel olarak dökülüyor muhtemelen ama saç içinde faydalı olan her zaman bıttım sabundur, bunun orta yolu ise dalin. Dalin saça asla zarar vermez aynı zamanda kurutmazda ama tek kötü yanı, bir şampuan kadar iyi temizleyememesi.
Bir şey sorucam. Bu mevsimsel dökülme cidden çok mu fark ettiriyor. Mesela dün hava güneşli ve sıcaktı. bugün hava kapalı ve dün e nazaran biraz daha soğuk. 1 günde bu kadar dökülme olabilir mi mevsimsel olduğu icin ?

Son düzenleme:
Tamamdır teşekkürler.

Bir şey soracağım. Bu mevsimsel dökülme cidden çok mu fark ettiriyor. Mesela dün hava güneşli ve sıcaktı. Bugün hava kapalı ve dün e nazaran biraz daha soğuk. 1 günde bu kadar dökülme olabilir mi mevsimsel olduğu icin?

Evet hocam fark eder. Çok kafana takma ama bir şey olmaz.

Geri
Yukarı