Saç kesme makinesi önerisi

Eren Ulusoy 06

Kilopat
Selamlar. Artık saçımı evde kendim kesmek istiyorum. Biliyorsunuz son zamanlarda berber fiyatları çok arttı. Sadece ense aldırmaya gidiyorum en kötü 30 40 TL. O yüzden saç kesme makinesi almaya karar verdim. Böyle enseyi sıfır alabilecek ve aynı zamanda güzel saç kesen, yıkanabilir bir makine arıyorum. Bütçem 650 700 TL. Önerileriniz varsa deneyimlerinizle berber yazarsanız sevinirim. :). Saygılar...

Daha çok ense almakta kullanacağım için soruyorum hangisi daha iyi ense alır bunların arkadaşlar?

Belki daha sonralarda bu konuya bakan arkadaşlar olursa diye yazıyorum. Arkadaşlar yaklaşık 1 yıl önce Philips 16'sı 1 arada - MG7736/15 modelinden aldım ve 1 yıldır da kullanıyorum. Kesinlikle söylemeliyim ki çok kullanışlı. Saç, sakal, ense, vücut kısacası her yerimde kullandım ve kullanmaya devam ediyorum. Alacak kişiler bu modeli düşünebilirler şayet ben çok memnun kaldım.

Ek olarak sorusu olanlar bu konuda bana istediğinizi sorabilirsiniz seve seve cevaplarım.

Son düzenleme:
Moser 1400 almayı düşünüyorum saç kesimi için kısa kesim olacak uzun süre kullanabilir miyiz sizce ? Kesim sırasında da zorluk çıkarmamasını istiyoruz saçı kessin koparmasın yani.

Geri
Yukarı