Saç kesmek için makine önerisi

Blackbeard

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaşlar, asker sonrası berbere gitme işini bırakmaya karar verdim. Saç odaklı kablolu/şarjlı uzun kesebileceğim (ortalama 4/5cm uzunluğunda) bir makine arıyorum. Sakal için başlıkları olmasına gerek yok halihazırda Philips marka memnun olduğum bir makinem var. Ortalama 2K ya kadar çıkabilirim ne kadar uygun olursa benim için daha iyi olur.

Son düzenleme:
7 yıldır Braun HC5090 kullanıyorum. 1 kere pillerini değiştirttim sadece. Taş gibi çalışıyor. Şimdi fiyatı uçmuş bu cihazı bu fiyata al demem ama marka olarak Braun diyebilirim.

Hocam makine güzel duruyor ama biraz pahalı. En fazla kaç mm kesebiliyoruz? Bir de saç kaçırma durumları nasıl temiz bir kesim yapabiliyor mu?

Hocam bu kısa kesiyor biraz isteklerimin altında kalıyor maalesef

Hocam makine güzel duruyor ama biraz pahalı. En fazla kaç mm kesebiliyoruz? Bir de saç kaçırma durumları nasıl temiz bir kesim yapabiliyor mu?

Hocam bu en fazla 3cm kesiyor biraz isteklerimin altında kalıyor maalesef
1696095007573.png

Askere gideceğim 10 gün sonra, saçlarımı kestim. Hiç sorun yaşamadım yıllardır. Komple vücut kılı falanda kestim. Kablosuz olarak kullanılması bayağı iyi ama Kablo takılıyken direkt adaptörden güç alıp kullanabiliyor olmak çok + bir özellik bu arada.

İçinden 4 numaraya kadar tarak çıkıyor.

Emin misin hocam yorumlarda tek tarakla çıktığını söyleyenler var?

Eki Görüntüle 1962978

Askere gideceğim 10 gün sonra, saçlarımı kestim. Hiç sorun yaşamadım yıllardır. Komple vücut kılı falanda kestim. Kablosuz olarak kullanılması bayağı iyi ama Kablo takılıyken direkt adaptörden güç alıp kullanabiliyor olmak çok + bir özellik bu arada.

Hayırlı teskereler hocam ufak bir tavsiye vereyim ağrı kesici, soğuk algınlığı gibi hapları yanında gizli sokmanı tavsiye ederim her zaman revize çıkamıyorsun :)

Paket içeriğinden dolayı olabilir. 2 kere aldım, ikisinde de çıktı. Başka satıcılara da bakabilirsin.

Trendyol'da 4 taraklısını buldum hocamda senin dediğin 4 numara 12mm kesiyormuş. Benim evdeki Philips'in başlığında 16mm olan versiyonu var bu aradığım tarzda değil orda bir karışıklık olmuş genede teşekkürler.

Geri
Yukarı