Saç - Sakal tıraş makinesi önerisi

furkannbey

Picopat
Daha fazla  
İyi Sosyaller

Şarj süresi az olan (Max 5 saat) ıslak ve kuru yüzeyler için ideal olan ve tıraş olurken çekme yapmayan 150 - 250 TL arası şarjlı kablosuz tıraş makinesi arıyorum. (Pilli tercihim değildir)

Bıçak ayarı olması, ayrı tarağı olması önemli değil

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• 1669632075815.png
    1669632075815.png
    5,9 KB · Görüntüleme: 22
Kirli sakal ve saç kısaltmak için almıştım. Baya baya iyi çıktı. Berberimin tavsiyesi ile aldım zaten. Daha önce Philips vs. deneyimim oldu ama olay buymuş diyebilirim. Ben aldığımda çok daha ucuzdu ama malum durumlar, hızlı yükseliyor fiyatlar:)

Hb de yazan bu

Attığın linkte HB 196 TL'ye satarken birdenbire 330 TL'ye çıkardı.
SATICI HB den ürünün satışını kapattı

Kirli sakal ve saç kısaltmak için almıştım. Baya baya iyi çıktı. Berberimin tavsiyesi ile aldım zaten. Daha önce Philips vs. deneyimim oldu ama olay buymuş diyebilirim. Ben aldığımda çok daha ucuzdu ama malum durumlar, hızlı yükseliyor fiyatlar:)

bütçemi az aşıyor bütçeme göre powertec marka önerisinde bulunabilir misiniz ?

bütçemi az aşıyor bütçeme göre Powertec marka önerisinde bulunabilir misiniz?
Hocam yanlış anlamayın ama o bütçelere gerçekten çok kaliteli bir ürün beklemek bu zamanda biraz zor maalesef. İstanbul'daysanız eğer Eminönü'nde berber malzemeleri satan bir pasaj vardı adını unuttum şimdi. Orada bunlar çok daha uyguna satılabiliyor. Bir ihtimal oradan çıkar anca. Ya da sürekli gittiğiniz bir berber varsa durumu ona söyleyin onlar toptancıları tanıyor büyük ihtimalle. Faydası dokunabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı