Saç tıraşımı nasıl düzeltebilirim?

SwindelieR

Hectopat
Daha fazla  
Berbere gittim ilk defa Low fade model istedim böyle bir şey yaptı 😃 çok sinirliyim evde tıraş makinesı var 2mm ve 3mm uçlarda var bunu nasıl düzeltebilirim? Bir kez daha berbere gitmek istemiyorum uzayana kadar

Dosya Ekleri

• 20240206_191050.jpg
    20240206_191050.jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 167
Bilmiyorsan sakın dokunma, daha kötü yapar tamamen enseye dönüşürsün. Gerçi o berber de pek bir şey bilmiyormuş. Berber yerine erkek kuaförü yazan bir dükkana gir, onlar şekil vermede daha iyi oluyor.

Berbere gittim ilk defa Low fade model istedim böyle bir şey yaptı 😃 çok sinirliyim evde tıraş makinesı var 2mm ve 3mm uçlarda var bunu nasıl düzeltebilirim? Bir kez daha berbere gitmek istemiyorum uzayana kadar.

Kardeşim bunu düzeltirsen bana haber verirsen memnun olurum bence jiletle kazı güldüm helal et gardaş.

Berbere gittim ilk defa Low fade model istedim böyle bir şey yaptı 😃 çok sinirliyim evde tıraş makinesı var 2mm ve 3mm uçlarda var bunu nasıl düzeltebilirim? Bir kez daha berbere gitmek istemiyorum uzayana kadar.

Ense uzamadan zor toparlarsın gibi 1-2 hafta bekleyip altlardan 0 ve 1 numara ile kat verirsen belki toparlar.

Ya da Full uzatıp tekrar kestireceksin. Son çare kel olmak :)

Yeni konular

Geri
Yukarı