Saç tıraşına en fazla kaç para verilir?

Emircan125

Decipat
Makaleler
1
Arada Instagram'da karşıma bazı kuaförler çıkıyor. kafa şekline göre kesim falan filan diye ama fiyatları biraz tuzlu. sizce o fiyatlara değer mi? 1 kereliğine gidesim var aslında ama bilemiyorum değer mi değmez mi diye.

Değmez hocam normal kesim yapan mahalle berberi bile 150 TL fiyat bandında kesiyor. Yine de size bağlı denemek isterseniz zarar gelmez.

Arada Instagram'da karşıma bazı kuaförler çıkıyor. Kafa şekline göre kesim falan filan diye ama fiyatları biraz tuzlu. Sizce o fiyatlara değer mi? 1 kereliğine gidesim var aslında ama bilemiyorum değer mi değmez mi diye.

Sacına cok önem veriyorsan deneyebilirsin.

Hikaye. Zaten berberler kafa şekline göre kesim yapar. Bir taraf basıksa o tarafı fazla bırakır. Olması gereken zaten budur. Kafa şekline göre saç estetiği şeklinde abest fiyatlar söyleyenlere gidilmez. İllaki gidenler var, bütçe meselesi.

Dün tıraş oldum 150 TL verdim.
Farklı dükkanda tıraş oldugumda ise 175 vermiştim.

Paradan ziyade kalite önemli. Bugün mahalle berberleri de 150 tl bandında kesim yapıyor, azımsanamayacak bir ücret bence. Fakat işin aslı şu ki çok iyi yaptırmak istiyorsan saçını kesenin ağzını açman gerek. Benim abim 700 tl ye tıraş oluyor, bense 150 tl ye bir mahalle berberinde. Arada cidden çok fark var. Abimin saçını kesen kişi çok profesyonel kesiyor. Tabii ki bu durum benim gittiğim berberle de alakalı olabilir; onun da bir günü bir gününü tutmuyor. Bazen çok iyi, bazense çok kötü kesim yapıyor fakat ne olursa olsun hiçbir zaman abimin kuaförü kadar profesyonel kesim yapmadı.

Bugün ben 70 liraya tıraş oldum bizim buradaki berber bayağı ucuza kesiyor elektrik falan kaçak herhalde :D

Geri
Yukarı