Saç uzatmak için neler yapılmalı?

JMSae

Decapat
Merhaba,
Saçlarımı uzatmaya karar verdim ancak pek bir bilgim yok.
Biraz araştırdım ve badem yağı kullanımı ile soğuk suyla yıkanması gerektiğini öğrendim.
Bu badem yağını nasıl ve ne sıklıkla kullanmalıyım? - soğuk suyun fazla bir zararı olur mu?
Ek tavsiyelere açığım 😊

Son düzenleyen: Moderatör:
Yağ mağ boşver sen onları hele de bu durumda. Ben yağ falan kullanmıyorum ama oldukça hızlı uzuyor. Soğuk suyla yıkamak saçı daha diri yapar, sıcak su kullanmamanı tavsiye ederim ama illa soğuk su olacak diye de musluğu sona dayayıp epilepsi geçirmene gerek yok. Ilıktan bir tık daha soğuk olması yeterli olur. Her gün saçını suyla buluştur, daha çabuk uzayacaktır.

Merhaba,
Biraz araştırdım ve badem yağı kullanımı ile soğuk suyla yıkanması gerektiğini öğrendim.
Bu badem yağını nasıl ve ne sıklıkla kullanmalıyım? - soğuk suyun fazla bir zararı olur mu?
Ek tavsiyelere açığım 😊

Sadece saçlarını kesme yeter ben öyle yaptım 1.5 sene oldu.

Merhaba,
Ek tavsiyelere açığım 😊
Saçını düzenli yıka su ne çok soğuk ne de çok sıcak olsun ılık en iyisi. Şampuan seçimini de düzgün yap kendi saçına göre

Merhaba,
Ek tavsiyelere açığım 😊

3 Gün önce saçı 3'e vurdum pişmanım hocam iyi oldu bu konuyu açmanız.

Saçını uzatmaya başlamadan önce kısa kestirmene falan gerek yok. Uzatma sürecinde iyi bir şampuan ve iyi bir saç kremi kullan.

Rehberimdeki dikkat edilmesi gerekenlere dikkat et yeterli:

Yeni konular

Geri
Yukarı