Saç Uzatmak

clejXXX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, saçlarımı yaklaşık 7 aydır uzatıyorum, fakat saçım kıvırcık. Saçlarım, şu son zamanlarda çok kötü bir hal almaya başladı fakat uzatmak istiyorum. Uzatmaktan kastım, arkadan toplamak istiyorum veya küt olmasını. Bu konuda ne yapabilirim?

Saç uzatırkenki saçın uzun ve kısa arasında olduğu, saçın arafta kaldığı dönemdesiniz. Onun için saçın çirkin görünüyor. Tek çaresi sabredip toplanacak kadar uzamasını beklemek.

Benim saçlarım da aynen öyleydi. 1 sene boyunca hiç kesmedim. sadece düzleştiriyorum. Yoksa saçlarım çok dağınık gözüküyor. Saçlarım hem sert hem kalın hem de dalgalı. Saçıma ara makas attırdığımda tarak kafamda kalıyor :D

Saçlarının bu haline uygun bir model bulup bir süre sabretmelisin. Bakım yağları ve kaliteli şampuanlarla besleyerek uzamayı hızlandırabilirsin. Uzun ama toplayamıyorum dönemini iyi bilirim oldukça rahatsız edicidir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı