Saçı 0'a vurduktan sonra aşırı yavaş uzaması

LASKEH123

Centipat
Saçımı 0'a vurduktan sonra aşırı yavaş uzamaya başladı. 0'a vurmadan önce 1 haftada bile uzarken şimdi uzamıyor. Hatta bugün saçım kısaldı gibi hissettim o kadar. Sizce 0'a vurmakla ilgisi var mıdır?

Saçımı 0'a vurduktan sonra aşırı yavaş uzamaya başladı. 0'a vurmadan önce 1 haftada bile uzarken şimdi uzamıyor. Hatta bugün saçım kısaldı gibi hissettim o kadar. Sizce 0'a vurmakla ilgisi var mıdır?
Saçı kökten kesikten sonra bir müddet uzama yavaş olur genellikle. Daha sonrasında eski hızına dönecektir.

Saçı kökten kesikten sonra bir müddet uzama yavaş olur genellikle. Daha sonrasında eski hızına dönecektir.
İnşallah ya çünkü aşırı kötü aslında olay şöyleydi nisanda kesmiştim 4 ay sonra berbere gittim arkalar, yanlar ve üste ara makas attırmıştım hata yapmıştım. Şimdi işte tekrar uzuyor fakat geçende kestirdiğim için biraz daha yavaş uzuyor bu gün hatta herhalde psikolojik olarak saçımın kısaldığını sandım o derece herhalde 2-3 aya düzelir eskisi gibi hızlı uzar.

Genellikle öyle yapıyorum mesela süt, peynir, yumurta bu 3 her gün yerim ama anlayamadım. Bir de 2 tane şampuan değiştim herhalde o yüzden oldu.

Günaydın, istersen A101'de saç bakım yağı var fiyatı da çok uygun 7 TL. Ben yeni aldım ürünü ve kullanıyorum. İstersen saçın uzarken de sağlıklı uzasın dökülme karşıtı vs.

Geri
Yukarı