Saçı Boyadıktan Sonra Dökülme Olur Mu?

• Konuyu başlatan Mr. J
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 13B

Mr. J

Hectopat
Yer
Evren/Dünya
Daha fazla  
Sosyal'de bulunan kadın üyeler, sorum sizlere :D Bilgisi varsa erkek üyelerin de fikrini beyan edebilir :D İnce telli ve seyrek saçlarım var. İleride saçlarımı iyice uzatıp daha sonra da boyatmak istiyorum. Sanırım önce rengi açıp daha sonra istediğimiz rengi yapıyorlar. Kafama takılan şey, saçları boyattıktan sonra boya saç dökülmesi yapar mı? Veya siz tecrübe ettiniz mi dökülme olup olmadığını?
@Asya Ay
@BeyzaTheHuntress
Aklıma başka kadın üye gelmedi :LOL:
Varsa sizin tecrübeleriniz paylaşır mısınız? :matrix:

Son düzenleme:
Birkaç boyama ile bir şey olacağını sanmam ancak sürekli devam edersen eminim dökülecektir. Çok sevdiğim bir şarkıcı yıllardır saçını kırmızıya boyaya boyaya kel kaldı, eskiden rasta ile gezerdi. :tırnak:

Yine de bir hanımın fikrini almak istersen; @BeyzaTheHuntress belki biliyordur.

Birkaç boyama ile bir şey olacağını sanmam ancak sürekli devam edersen eminim dökülecektir. Çok sevdiğim bir şarkıcı yıllardır saçını kırmızıya boyaya boyaya kel kaldı, eskiden rasta ile gezerdi. :tırnak:

Yine de bir hanımın fikrini almak istersen; @BeyzaTheHuntress belki biliyordur.
Aslında ben bi' kez bi denemek istiyordum. Sürekli yapmam sanırım :ıslık::ıslık:

Olur 14 yaşın da hevesliydim boyadım saçımı ve ilerki zamanlarda saçının dökülmesi ve beyazlaması yüksek en güzeli doğal hali saçına dişine kilona dikkat edicen bence.

Saç yakmak ne oluyordu? :D
Saç yakmak bildiğim kadarıyla bugün saçını boyadın ve hoşuna gitmedi aynı gün tekrar boyamak istiyorsun boyarsan yanar zarar görür saçın en az 1 2 hafta sonra boyanır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı