Saçı sürekli 3 numara yapmak

Kardeşim 18 yaşındayım saçım oldugundan beri 3 numara hep hem daha iyi hissettiren bi model hemde rahat oluyo baya sacim fazla olmadi bilmiyorum uzun olunca rahat oluyomu ama arkadaslar oyle diyo kesinlikle tavsiye ediyorum

Valla şu an saçım bayağı uzun ya. Babaannemin gözleri pek iyi görmüyor. Ziyaretine gittiğimde beni kız sanmış. Kısa saç yakışmıyor bana ama. Ensemi kapatacak kadar uzadı. Kestirsem mi ben de 3 numaraya [emoji16]

16 yaşındayım lise 3. sınıfa geçtim. Kafa yapım kötü olmadığı için uzatmak yerine 3 numara yapmayı seviyorum. Her ay tıraş oluyorum iyi mi yapıyorum ?

Kendini bu şekilde daha iyi hissediyorsan sorun yok. Ben bu sefer 3 numaraya çektim ve bence saçım uzunken bakımı her ne kadar zor olsa ve beni sıcak da yapsa uzun saç bana daha çok yakışıyor. Bu yüzden bir daha 3 numara yaptırmayacağım. Dediğim gibi sana yakışıyorsa ve kendini daha iyi hissediyorsan hiçbir sakınca yok.

Bende öyle kestiriyorum yüzüm Ed Skrein, Jared Leto karışımı bir şey gözlerim mavi. Fakat, bana gitmiyor burnum kötü. Asıl kilit nokta burun ve kafa yapisi aslında.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı