Saçlar duştan sonra aşırı kabarıyor

TimoLoX

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba. Saçım duştan çıktıktan sonra ve yıkadıktan sonra tarıyorum, ama kuruduktan sonra inanılmaz derecede kabarıyor. Ve hiçbir şekilde şekil almıyor ve aşırı dik oluyor kirpi gibi oluyor, bunu nasıl önleyebilirim?

Merhaba. Saçım duştan çıktıktan sonra ve yıkadıktan sonra tarıyorum, ama kuruduktan sonra inanılmaz derecede kabarıyor. Ve hiçbir şekilde şekil almıyor ve aşırı dik oluyor kirpi gibi oluyor, bunu nasıl önleyebilirim?
Hocam sekil verici bisey surmedikce öyle olacak. Bende aynı dertten muzdaribim. En doğal ve sacma durmayan çözüm yag surmek. Dustan cikinca islakken azıcık hindistan cevizi yağı sürüyorum sacimin uçlarına. Oyle tariyorum. 1 2 gün kabarmiyor.

Dostum bunun 2 çözümü var:
1 sampuansiz yikanacaksin.
2 saç yagina dokunmayan sampuan kullanacaksin.

Hocam bahsettiğiniz saç yağına dokunmayan şampuanlara birkaç örnek yazabilir misiniz? Saçlarımı hafif uzatıyorum bende, ön tarafları sağa sola attığımda boş kalan taraftaki saçlar kopuyor falan çirkin görüntü oluşuyor. Bir de mont falan giydiğimde arka taraftaki ve kulak taraflarındaki saçlarımın şekli bozuluyor. Bahsettiğiniz türde bir şampuan bu sorunları çözer değil mi?

Geri
Yukarı