Saçlara nasıl Çağlar Ertuğrul'un saçları gibi fön çekilir?

Profesörs

Decapat
Saçıma fotoğraftaki gibi fön nasıl çekerim? Makineyi aşağıdan yukarı tutuğumda fotoğraftaki model olmuyor. Saçın hangi kısmına tutmalıyım? Ne kadar bekletmeliyim? Fön makinesi powertec Pro 901.

Dosya Ekleri

• fazilet-hanım-ve-kızları-sinan-hazan-yağız-1g-289x300.jpg
    fazilet-hanım-ve-kızları-sinan-hazan-yağız-1g-289x300.jpg
    9,6 KB · Görüntüleme: 87
  • Çağlar-Ertuğrul-afili-aşk.jpg
    Çağlar-Ertuğrul-afili-aşk.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 165
Son düzenleyen: Moderatör:
Yuvarlak taraklar ile fön makinesini alt hizadan tutup saçı arkadan taraya taraya yapıp sonra jöle ile tekrar düzeltiyorlar diye biliyorum.

Yuvarlak taraklar ile fön makinesini alt hizadan tutup saçı arkadan taraya taraya yapıp sonra jöle ile tekrar düzeltiyorlar diye biliyorum.

Kanka alt hizadan tutunca da ben elektrik çarpmış gibi oluyorum jole kullanmıyorum wax veya sprey sıkıcam okullar açılınca şu an sadece fön belki o zamanda fön çekerim sadece bir video falan biliyor musun?

Hocam sizin saçınıza da bağlı her saç aynı değil sonuçta.

Saçlarım aynı birebir fotoğraftaki ile uzunluğu kaşımın altına geliyor.
Herhangi bir video falan varsa o da olabilir saçı geçtim bu saçı o adama tekrar yapsalar nasıl yaparlar tarağı nasıl kullanırlar fönü nereye tutarlar.
Acil lazım ya okullar açılınca lise 1'e geçtim yakışıklı başlıyalım tipim varda saçlarımı yapamıyorum:(

Son düzenleme:
Saçlarım aynı birebir fotoğraftaki ile uzunluğu kaşımın altına geliyor.
Herhangi bir video falan varsa o da olabilir saçı geçtim bu saçı o adama tekrar yapsalar nasıl yaparlar tarağı nasıl kullanırlar fönü nereye tutarlar.
Acil lazım ya okullar açılınca lise 1'e geçtim yakışıklı başlıyalım tipim varda saçlarımı yapamıyorum:(
Hocam aynı olmasından kastım uzunluğu değildi. Tipinizi de bilmiyorum ama bence her zaman dağınık saç daha çekicidir.

Hocam aynı olmasından kastım uzunluğu değildi. Tipinizi de bilmiyorum ama bence her zaman dağınık saç daha çekicidir.

Dağınıkda yakışmıyor be rahatsız ediyor hatta saça gelince telleride aynı eğer tellerinden bahsediyorsanız kalınlığı incelliği.
Dağınıkda yakışmıyor be rahatsız ediyor hatta saça gelince telleride aynı eğer tellerinden bahsediyorsanız kalınlığı incelliği.

Adam aynı adam 2. fotoğraftakini yapabiliyorum ama 1.yi yapamıyorum. Saç farkı olduğunu sanmam.

Adam aynı adam 2. fotoğraftakini yapabiliyorum ama 1.yi yapamıyorum. Saç farkı olduğunu sanmam.
İki fotoğraftaki saç uzunluğu aynı değil gibi hocam. Okul için bu kadar kasmayın derim. Hayal ettiğiniz gibi olmayacak.

Geri
Yukarı