Saçları kalıcı olarak düzleştirmek

İstanbul'da yaşıyorum. Ama 3 büyükşehirde de tavsiye olsa gidebilme imkanım olduğu ve tavsiyelerinde %98nin buralardan olacağı için şehir belirtmedim. New York için tavsiye istesem bu forumda yazmazdım galiba
New York kısmı işin şakasıydı. Öyle yazmamın sebebi sonuçta sizin hangi şehirlere gidebileceğinizi bilemeyiz ondan dolayı. Kötü anladıysanız affola.

Güvenli yerler için tavsiyeniz olur mu?
Yaşadığınız şehri bilmiyorum. Bilsem bile düzgün tavsiye veremem, dışarıdan verilen tavsiyenin pek doğru olacağını sanmıyorum. Şehrinizde yaşayan birisine sorup kendinizin araştırması en doğru sonuca ulaştırcaktır sizi.

İstersen internetten videolarını izleyerek bir bireyin yardımıyla yapabilirsin. Ben birtane örnek video bırakıyorum sen daha başka videolarda bulabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı