Saçları ortadan ikiye ayırarak uzatmak

Boromir

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, yaklaşık 1 yıldır saçımı kestirmiyorum. Bu süre içersinde kestirdiğimde yan kısımları aldırıp üst kısmını bıraktırmıştım (yaklaşık 4 ay önce.) Şu an saçlarımı genelde ortadan ikiye ayırarak kullanıyorum. Ama arka kısım biraz seyrek kalıyor. Kulaklarım ve etrafı tamamen kapanıyor. Bu da benim hoşuma gitmiyor. Acaba hepsini kestirip tekrar uzatsam istediğim şekile ulaşabilir miyim? (Mesela Aragorn gibi.)

İstediğini anlayabilecek türden bir berbere gidip anlatman lazım. Benim gibi gelişine uzatma. Benimkinin sonu 3 numarayla bitmişti. :D
Berbere gittiğimde saçlarımı mı düzeltir yoksa o şekil uzayacak şekilde hepsini mi keser?
Kulağa biraz ilginç gelebilir ama peruk kullanmak nasıl olur sizce? Okulda veya dışarda. Bakıldığında belli olur mu?

Bir dönem saçlarınız çok çirkin görünecektir. Kafanıza takmayın, idare edin bir süre. Zamanla saçınız düzgün bir şekil alacaktır.
Aslında kafama pek takmıyorum. Hevesimle uzatmak istiyorum çünkü uzun saçın bana yakıştığını düşünüyorum
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim, berbere görünmek iyi olacak gibi. Ancak önerileriniz varsa hala paylaşabilirsiniz.

Ense toplama veya aldırma gibi bir uygulamaları var. Ensenize dokundurmayın. Düzgünce uzasın saçınız. İmkanınız varsa, kadın kuaförüne gidin. Ben saçımı öyle kestiriyorum.
Peki ben saçımı nasıl kestirirsem istediğim gibi uzar? Direk 3 numara mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı