Saçları Sıklaştırmak İçin Tavsiyeler

DiamondBullets06

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Yaşım 15 ve saçlarım çok seyrek. 9 ay önce hastaneye gittik ve doktor kanımın düşük olduğunu söyledi. 2 hafta önce tekrar gittiğimizde kanımın düzeldiğini söyledi. Peki yenisi cıkarmı dediğimde "büyük ihtimalle çıkmaz" dedi. Ama bundan aşırı derecede rahatsızlık duyuyorum çünkü hemen biraz terletip ıslandığım zaman içi gözüküyor. (Saçlarım sık değil ama kelde değilim. :) ) Lütfen şampuan vb. önerileriniz varsa bekliyorum.

Geri saç çıkartacak bildiğim şampuan yok bioxin öneririm o da saç dökülmesini durduracak kadar yavaşlatır. Saçını kazıtmayı dene (ustura ile değil makine ile) benim saçlarım seyrekti senin saçların kadar olmasa da seyrekti saçımı kazıdıktan sonra saçlarımın dökülmesi durdu biraz daha gürleşti.

Geri saç çıkartacak bildiğim şampuan yok bioxin öneririm o da saç dökülmesini durduracak kadar yavaşlatır. Saçını kazıtmayı dene (ustura ile değil makine ile) benim saçlarım seyrekti senin saçların kadar olmasa da seyrekti saçımı kazıdıktan sonra saçlarımın dökülmesi durdu biraz daha gürleşti.
Sağol teşekkürler. Olmadı bu yaz denicem. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı