Saçlarım şekil almıyor

:D Loreal Elseve' in 6 değerli çiçek özlü bakım kremini kullanıyorum. Kokusu ve sağladığı yumuşaklık çok hoş. Kadınlar için galiba ama bence fark etmiyor.
Bundan bahsediyorsunuz değil mi?
IMG_20201105_174706.jpg

Peki, deneyeceğim teşekkürler.

Ellerimle dokundugum zaman yumusak, fotoğrafta biraz sert çıkmış olabilir. Elidor kullanıyorum, her sampuanda yaşadığım bir şeydir yıkandıktan sonra kas katı kesilir saçlarım.
Elidor kullanmanı tavsiye etmem. Sana hem kendi kullandığım hem de önerdiğim şampuanı atacağım. Şu an saçım yumuşacık. 2 gün yıkamasam bile gene yumuşak oluyor.

Bunu kullandım. Şu an bunun biraz daha farklı modelini kullanıyorum ama, sadece biraz daha yumuşama için 200 TL fark vermeyebilirsin. İstersen onu da atarım.

Hocam saçınız sert gibi gözüküyor.
Ellerimle dokundugum zaman yumusak, fotoğrafta biraz sert çıkmış olabilir
Bence yumuşak olması, sert olmasından iyidir. Benim saçım da yumuşak ve şekil veremiyorum. Versem bile 20-30 dakika sonra bozuluyor. Tek çare wax veya sprey diye düşünüyorum. Çünkü kendimden örnek vermek gerekirse başka türlü şekil veremiyorum saçıma, hep öne düşüyor. Fakat onları da kullanmıyorum, ileride saçım dökülecek diye. Bence olduğu gibi bırakın. Şekli gayet iyi dikmişsiniz işte.

Hocam saçınız sert gibi gözüküyor.

Bence yumuşak olması, sert olmasından iyidir. Benim saçım da yumuşak ve şekil veremiyorum. Versem bile 20-30 dakika sonra bozuluyor. Tek çare wax veya sprey diye düşünüyorum. Çünkü kendimden örnek vermek gerekirse başka türlü şekil veremiyorum saçıma, hep öne düşüyor. Fakat onları da kullanmıyorum, ileride saçım dökülecek diye. Bence olduğu gibi bırakın. Şekli gayet iyi dikmişsiniz işte.
Güzel yorumuz için teşekkürler.
Bunu kullandım. Şu an bunun biraz daha farklı modelini kullanıyorum ama, sadece biraz daha yumuşama için 200 TL fark vermeyebilirsin. İstersen onu da atarım.
Düşüneceğim sağ olun.

Geri
Yukarı