Saçlarımı uzatırsam şekil alır mı?

Rosso Valentino

Hectopat
Arkadaşlar benim saçlarım sert ve kolayca şekil almıyor.Fakat ben şekil vermek istiyorum. Saçlarımın önü burnumun ucuna kadar geliyor yani kısa değil çok. Ayrıca kolayca kepekleniyor. Acaba ben bu saçı daha fazla uzatırsam saçım yumuşayıp şekil alır mı ?=

Bir diğer sorum ben bu saçımın geriye doğru uzamasını istiyorum fakat saçım öne doğru uzuyor. Acaba ben saçımı duştan sonra veya yatarken tokayla geriye doğru bağlasam faydası olur mu?

Sert de olsa yumuşak da olsa sprey, jöle vs kullanarak şekil verilebilir. Taradığınız şekli de birkaç ayda, belki yılda almaya başlar. Kepek için şampuan kullanabilirsiniz. Yalnız yağlanma da varsa ve sık yıkamanız gerekiyorsa daha az katkılı olan Dalin vb. şampuanlara yönelebilirsiniz. Ben günlük saçımı yıkıyorum ve Dalin'in faydasını görüyorum.
Sert de olsa yumuşak da olsa sprey, jöle vs kullanarak şekil verilebilir. Taradığınız şekli de birkaç ayda, belki yılda almaya başlar. Kepek için şampuan kullanabilirsiniz. Yalnız yağlanma da varsa ve sık yıkamanız gerekiyorsa daha az katkılı olan Dalin vb. şampuanlara yönelebilirsiniz. Ben günlük saçımı yıkıyorum ve Dalin'in faydasını görüyorum.
Ek olarak sprey vb. şeyleri zorda kalmadığınız sürece önermem. Saçı ciddi manada yıpratıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı