Saçların hızlı uzaması için ne yapılabilir?

arslan_lo5

Femtopat
Daha fazla  
Bir anlık gazla saçları 3'e vurdum. Dallama gibi bir şey ortaya çıktı. Kel gibiyim adeta. Bir an önce uzamasını istiyorum. Ne yapmalıyım?

Günde 2 kere yıka. Hatta ilk sabunla yıka sonra şampuana geç 1 haftaya sultan papağanı gibi olursun hocam

Saçları günde 2 kere yıkamak hem saç hem de beyin sağlığı için hiçde faydalı değil.

Ekstra olarak şampuan saçları uzatmasını asla hızlandırmaz heleki günde 2 kere yıkayarak.

Sebebi ise şampuan saçtaki doğal yağları da %0 oranına kadar söktüğü için saç beslenemez ve uzamaz.

Günde 2 kere doğal yağı öldürsün sonra sultan papağanı yerine kelek gibi olsun dimi.
:D :D :D

Çok iyiydi.

Şampuanı bırakıp daha doğal ürünlere yönelmlisin ve duştan sonra Hindistan cevizi yağı kullanabilirsin.
Şampuan yoluyla almana gerek yok ki. Bildiğin içtiğin lösin ve biotin takviyeleri var.

Biotin akne yapabilir bu arada çok yüksek dozda alma.

Saçları günde 2 kere yıkamak hem saç hem de beyin sağlığı için hiçde faydalı değil.

Ekstra olarak şampuan saçları uzatmasını asla hızlandırmaz heleki günde 2 kere yıkayarak.

Sebebi ise şampuan saçtaki doğal yağları da %0 oranına kadar söktüğü için saç beslenemez ve uzamaz.

Baba bu arkadaşlar daha bilgili onların dedigini yap tabii ki. Ama saçı fazla yıkamak saçı uzatır diye biliyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı