Saçma bir şekilde ceza almam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

swezyyy

Centipat
Yer
Cu'nun Yanı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle "HABAR" adlı kullanıcının açtığı ""Anakart" Diye Bir Kelimenin Aslında Olmaması" adlı konuya şakalı bir gönderi gönderdim. Bunun sonucunda ise 1 saatlik yetki kısıtlandırma cezası aldım. Hani sıkıyönetime geçtiyseniz bilgilendirin şaka yapmayalım bu saaten sonra. Ceza aldığımızda suratımıza vurur gibi bildirim karşımıza çıkıyor fakat ne zaman ki konu yasaklara gelince haber veren yok. Büyük ihtimalle bu konu kapatılacak. Anlamıyorum ki ciddi konulara şakalı şeyler yazan kişilere uyarı bile verilmezken ""Anakart" Diye Bir Kelimenin Aslında Olmaması" başlığına yazdığım mesaj yüzünden uyarı almam beni sinirlendirdi. Ne yapayım arkadaşım Türkçe'de Anakart diye bir kelime yoksa ben mi ekleyeyim o eklemeyen kişinin problemidir benim değil. Sona "kaynak: Ben" yazmama rağmen hala gereksiz mesaj yüzünden ceza alıyorsam diyecek sözüm yok. Şuraya da şu videoyu bırakayım anlayana.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yazdığınız mesaj oldukça gereksiz.

"Anakart diye bilinen kelimenin kökeni Selçuklu zamanına dayanır. Zor savaşlardan çıkmış Selçuklu imparatorluğu çöküş dönemindeyken devleti gizli bir şekilde yöneten martha bord isimli kadının devleti biraz daha ayakta tutmasından sonra anısı olsun diye yıllar sonra martha bord ismi mother board yani anakart olarak kullanılmaya başlanmıştır."

"Kaynak: Ben."

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı