Saçma sapan kız meseleleri

483355

Decapat
Öncelikle forumu kızlarsoruyor'a çevirdin diye söveceksiniz biliyorum ama forumun kurucuları "Erkekler Soruyor" diye bir konu çeşidi koydularsa bize de bunu kullanmak düşer.

Şimdi bu konuda çok uzun bir hikayem var

Ben 10 yaşımdan beri kızlara karşı bir korku ve güvensizlik ile büyüdüm. Tanıdığım kızlar bana o kadar eziyet etti ve arkamdan kazık attı ki, ben artık herhangi bir kıza selam vermeye korkar oldum, hatta kızların hiçbirisine direkt güvenmemeye başladım.

Yaklaşık 1 sene önce bu korkumu anca yendim ve kızlarla aram gayet iyiydi. Ondan sonra 2022 Şubatın sonları falan olması lazım bir kız bana yürüyordu (bana mı öyle geldi bilmiyorum ama hal hareketleri falan öyleydi) sonra 2022 Martın başları gibi "hadi ulan fırsatım varken şansımı deneyeceğim" dedim ve fark ettim ki; kız benimle oynuyormuş. Bu olaydan sonra kızlara olan güvensizliğim 2 katına çıktı.

2 hafta falan önce 11.sınıftaki kızlarla tanıştım. Bir tanesi cana yakın ve kafa dengim olmasıyla beni etkiledi, "ulan hemen pes etmek yok son kez bununla deneyeyim şansımı" dedim. Başarılı olursam kahkaha atarım demiştim. Tabii ki kıza yürümeye başlamadan başarısız oldum. Şöyle oldu; konuşurken falan gayet normal konuşuyordu benimle ama kıza Instagram'dan takip attım direkt çıkardı. Bu olaydan sonra sanki kızlara olan güvensizliğim yetmiyormuş gibi artık kendime de güvenmemeye başladım.

Sonrasında üst sınıflarla başka bir kızla tanıştım, "belki bu olabilir" dedim içimden. O da cana yakın birisine benziyordu, muhabbetimiz falan da gayet güzel gidiyor. Tek bir sorunum var, o da bu kadar olaydan sonra kıza da kendime de güvenemiyorum. Bunu nasıl çözebilirim?

Bu yaşta kız falan ne alaka diyenler olacaktır mutlaka, şöyle açıklayayım; Ben de bir aralar bu yaşta kıza gerek yok diyip salmıştım, fakat son zamanlarda okulda malum bir arkadaş grubumuz var ve o grupta da tek sap olan benim. Herkes sevgilisiyle gelip beraber grupça takıldıktan sonra grupta tek ben sap olduğum için kendimi fazlalıkmış gibi hissetmeye başladım. Bundan daha önemlisi de, artık yalnızlıktan sıkıldım bir kızın sevgisine gerçekten ihtiyacım var. Benim güvenimi boşa çıkarmayacak, benimle oynamayacak birisi yanımda olsun istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle forumu kızlarsoruyor'a çevirdin diye söveceksiniz biliyorum ama forumun kurucuları "Erkekler Soruyor" diye bir konu çeşidi koydularsa bize de bunu kullanmak düşer.

Şimdi bu konuda çok uzun bir hikayem var

Ben 10 yaşımdan beri kızlara karşı bir korku ve güvensizlik ile büyüdüm. Tanıdığım kızlar bana o kadar eziyet etti ve arkamdan kazık attı ki, ben artık herhangi bir kıza selam vermeye korkar oldum, hatta kızların hiçbirisine direkt güvenmemeye başladım.

Yaklaşık 1 sene önce bu korkumu anca yendim ve kızlarla aram gayet iyiydi. Ondan sonra 2022 Şubatın sonları falan olması lazım bir kız bana yürüyordu (bana mı öyle geldi bilmiyorum ama hal hareketleri falan öyleydi) sonra 2022 Mart'ın başları gibi "hadi ulan fırsatım varken şansımı deneyeceğim" dedim ve fark ettim ki; kız benimle oynuyormuş. Bu olaydan sonra kızlara olan güvensizliğim 2 katına çıktı.

2 hafta falan önce 11.sınıftaki kızlarla tanıştım. Bir tanesi cana yakın ve kafa dengim olmasıyla beni etkiledi, "ulan hemen pes etmek yok son kez bununla deneyeyim şansımı" dedim. Başarılı olursam kahkaha atarım demiştim. Tabii ki kıza yürümeye başlamadan başarısız oldum. Şöyle oldu; konuşurken falan gayet normal konuşuyordu benimle ama kıza Instagram'dan takip attım direkt çıkardı. Bu olaydan sonra sanki kızlara olan güvensizliğim yetmiyormuş gibi artık kendime de güvenmemeye başladım.

Sonrasında üst sınıflarla başka bir kızla tanıştım, "belki bu olabilir" dedim içimden. O da cana yakın birisine benziyordu, muhabbetimiz falan da gayet güzel gidiyor. Tek bir sorunum var, o da bu kadar olaydan sonra kıza da kendime de güvenemiyorum. Bunu nasıl çözebilirim?

Bu yaşta kız falan ne alaka diyenler olacaktır mutlaka, şöyle açıklayayım; Ben de bir aralar bu yaşta kıza gerek yok deyip salmıştım, fakat son zamanlarda okulda malum bir arkadaş grubumuz var ve o grupta da tek sap olan benim. Herkes sevgilisiyle gelip beraber grupça takıldıktan sonra grupta tek ben sap olduğum için kendimi fazlalıkmış gibi hissetmeye başladım. Bundan daha önemlisi de, artık yalnızlıktan sıkıldım bir kızın sevgisine gerçekten ihtiyacım var. Benim güvenimi boşa çıkarmayacak, benimle oynamayacak birisi yanımda olsun istiyorum.

Kızlardan uzak dur sana tavsiyem. Şimdikileri kız olarak değil de bela olarak görüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı