Kız konusu

Machaezt

Centipat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, bugün yaşadığım şeyleri dökmek istedim. Bir kız var, benden hoşlanmış ve buluşmak istemiş. Arkadaşla buluşacaktık o aracı olup buluştuk 5 kişiydik. Özgüvensiz, asosyal ve içime kapanık bir insanım çocukluğumdan beridir. Kızla ilk başta konuşamadık 3 saat falan geçti. Konu açıldı katılamadım, benim için uğraşıldı kısaca. Kendimi zorlasamda yapamadım, utangaçlık. Kızla eve gitmeye yakın yanlız kaldım ve biraz konuşabildik, 2 saat önce evine yollamak için otobüs bekledim onun için yarım saat boyunca. Ankara soğunu bilen bilir ona rağmen bekledim. Kız en son aracı olan arkadaşıma olmaz demiş. Böyle şeyleri pek kafaya takan birisi değilim fakat moralim bozuldu, mentalim zaten çöküktü. Tavsiye falan beklemiyorum, sadece içimi dökmek istedim, rezil olma falan umurumda değil aynı okuldayız ve benden 1 yaş büyük. Arkadaş bekle diyor Instagram'dan priv hesaptan eklemeye kadar düştü olay ve biraz sinirlendim. Sinirimi içinde yaşayan bir insanım dışa yansıtmam yani. Konu hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burda ana hatanız hiç konuşmayıp sürekli kızdan beklemek olmuş kızda haklı olarak istemiyorum demiş kızın tipini begenmemis ondan isteksiz olmuş olabilirsin ama beğendiğin halde konusamiyorsan psikolojik açıdan destek almanı öneririm ileride rahatlarsın.

Veya gyme dövüş salonlarına gidebilirsin.

Burda ana hatanız hiç konuşmayıp sürekli kızdan beklemek olmuş kızda haklı olarak istemiyorum demiş kızın tipini begenmemis ondan isteksiz olmuş olabilirsin ama beğendiğin halde konusamiyorsan psikolojik açıdan destek almanı öneririm ileride rahatlarsın.

Veya gyme dövüş salonlarına gidebilirsin.
Kızın tipini beğenmeme gibi bir durum söz konusu değil. Kimseyi tipinden dolayı yargılamadım şu ana kadar. İsteksizliğimden konuşmamazlık yapmadım. Psikolojik destek almaya başlayacağım bu olaydan sonra zaten. Gym'ye sürekli gittim.

Yani rahatlarsın ama bana sorunun takıldığın kızların tipinin iyi olmaması ile de alakalı olabilir tipine göre illaki yargılansın sonuçta iyi gen aktarımı gibi düşün. Burda şeyi sorcam kız güzel miydi? Çünkü güzel değilse isteksizlik yaşayıp kendi üstüne fazla yüklenmiş olabilirsin. Ama güzel bulup da konusamiyorsan destek al rahatlarsın.

Yani rahatlarsın ama bana sorunun takıldığın kızların tipinin iyi olmaması ile de alakalı olabilir tipine göre illaki yargılansın sonuçta iyi gen aktarımı gibi düşün. Burda şeyi sorcam kız güzel miydi? Çünkü güzel değilse isteksizlik yaşayıp kendi üstüne fazla yüklenmiş olabilirsin. Ama güzel bulup da konusamiyorsan destek al rahatlarsın.
Güzeldi. Ortak noktamız çok olmasa da anlaşabileceğim bir tipti.

Yeni konular

Geri
Yukarı