Sadece Bir Enes'ten fazlası

Sadece Enes vasıfsız herifin tekidir her şeye maydanoz oluyor hayatına ve ailesine bir katkısı yok doğru düzgün arkadaşı olmadığına da eminim.

Kac yasindasin bilmiyorum ama yasina gore iyi bilgi birikimine sahip. Kimseyle bilgi yaristirdigini dusunmuyorum. Neticede icerik ureticisi.

Ayrica niye herkes kotuluyor? Linc kampanyasi varsa uzak durun zaman gecince her linc kampanyasi gibi pisman olursunuz gencler.
Kapitalizm üstünden inek ile örnek verdi, beceremedi. Dolayısıyla eleştiri geldi, kaldıramadı ve videoyu sildi. Dediğinin tam tersinde video yükledi. Fikirleri toz gibi uçuşan birisine iyi mi diyelim? :D Bi' Türk olarak herkesi ünlü etmek göreviniz sanırım. Ortalık p*p* sallayandan geçilmiyor.

Birkaç yıl önce Türkçüydü. Şimdi "liberal" takılıyor. Benimsediği liberalizm tartışmaya çok açık.

Haklı olduğu konular da var elbette. Mesela şişko yayıncıyla yaşadığı dramada %100 haklıydı. Bu Türklerin ifade özgürlüğünden zerre bir şey anlamasını beklemiyorum zaten.

Gencler bir yasitlariniza bakin bir de Enes'e bakin. En azindan Instagram'da sonsuza kadar assagagiya zombi gibi kaydirip beynini curutmuyor. Linc etmeyin kimsecikleri.

Geri
Yukarı