ZyXEL modemde Brawl Stars ani ping artışı oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar. Ben BlueStacks üzerinden Brawl Stars oynuyorum kupam çok yüksek fakat lag sorunu var zor zar kasıyorum kupa kassam bile oyun zevkli gelmiyor lag olunca. Oyunu bırakma noktasına geldim bir sürü konu açtım ama hala çözülmedi sorun, kaç tane ayar yapılı ama yine de mermilerim geç çıkıyor karakter bazen geç yürüyor diğer bütün oyunlarda ping ve lag olmuyor sadece Brawl Stars'ta oluyor ama en çok oynadığım oyun Brawl Stars bırakma noktasına geldim ancak bırakmak istemiyorum nasıl çözerim bu sorunu yeni hat veya modem almadan? Lütfen yardım edin çözümü ne acaba ayar falan yok mudur bildiğiniz?

BlueStacks'tan Brawl Stars oynarken çok fazla lag oluyor halbuki diğer bütün oyunlarda ping sorunu yok ve oyun akıyor internet açısından fakat sadece Brawl Stars'da delay oluyor. TTNET'i aradım modem çok eski 8 senelik diyor SNR Margin değerleri normal diyorlar zaten bütün ayarlar yapılı performans açısından. Teknisyene ben oyunlarda ping oluyor dedim fakat sadece Brawl Stars'ta oluyor çünkü sadece Brawl Stars dersem sorun oyundandır diyecekler ama bence oyunla da alakası yok. Diğer oyunlarda da sorun olsa değiştirirdim modemi ama sadece Brawl Stars'ta oluyor dediğim gibi. Çözüm nedir bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
BlueStacks'tan Brawl Stars oynarken çok fazla lag oluyor halbuki diğer bütün oyunlarda ping sorunu yok ve oyun akıyor internet açısından fakat sadece Brawl Stars'da delay oluyor. TTNET'i aradım modem çok eski 8 senelik diyor SNR margin değerleri normal diyorlar zaten bütün ayarlar yapılı performans açısından. Teknisyene ben oyunlarda ping oluyor dedim fakat sadece Brawl Stars'ta oluyor çünkü sadece Brawl Stars dersem sorun oyundandır diyecekler ama bence oyunla da alakası yok. Diğer oyunlarda da sorun olsa değiştirirdim modemi ama sadece Brawl Stars'ta oluyor dediğim gibi. Çözüm nedir bilen var mı?

Elli kere konu açınca lag gitmiyor.

BlueStacks'tan Brawl Stars oynarken çok fazla lag oluyor halbuki diğer bütün oyunlarda ping sorunu yok ve oyun akıyor internet açısından fakat sadece Brawl Stars'da delay oluyor. TTNET'i aradım modem çok eski 8 senelik diyor SNR Margin değerleri normal diyorlar zaten bütün ayarlar yapılı performans açısından. Teknisyene ben oyunlarda ping oluyor dedim fakat sadece Brawl Stars'ta oluyor çünkü sadece Brawl Stars dersem sorun oyundandır diyecekler ama bence oyunla da alakası yok. Diğer oyunlarda da sorun olsa değiştirirdim modemi ama sadece Brawl Stars'ta oluyor dediğim gibi. Çözüm nedir bilen var mı?
BlueStacks'ten olabilir mi?

Elli kere konu açınca lag gitmiyor.

Kimse çözümü bilmiyor veya yazmıyor 5 yaşındaki kişiler yazıyor konuya bir şey bilmeden. Bu forumda kimi ararsan var kaç tane konu açtım kimse bilmiyor çözümü bende yeni konu açıyorum belki bilen vardır diye. Fakat imkansız. Evde deneyeceğim son kez başka emulatörle bu emulatör sorun diyenlerden de bıktım cidden.

Kimse çözümü bilmiyor veya yazmıyor 5 yaşındaki kişiler yazıyor konuya bir şey bilmeden. Bu forumda kimi ararsan var kaç tane konu açtım kimse bilmiyor çözümü bende yeni konu açıyorum belki bilen vardır diye. Fakat imkansız. Evde deneyeceğim son kez başka emulatörle bu emulatör sorun diyenlerden de bıktım cidden.
50 kere konu açmana gerek yok öne çıkar butonunu kullan.

Benim bildiğim yazılımsal ayarlar (modem arayüzünde ki ayarlar dahil) çözmedi sorunu internettendir diye düşündüm ama emulatör ne alaka bilmiyorum.
50 kere konu açmana gerek yok öne çıkar butonunu kullan.
Yok ki öne çıkar 24 saat içinde oluyor o öne çıkarsan da yazan olmuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı