Sadece CS2'de paket kaybı

Mahtroy

Hectopat
Daha fazla  
1 aydır bu sorunu yaşıyorum ISS değiştim modemi değiştim kablolu kablosuz bağlantı fark etmiyor. FACEIT maçlarında daha fazla paket kaybı oluyor. CS2 dışında hiçbir oyunda sıkıntı yok. İşin garip kısmı mobil veriden girdiğimde düzeliyor. Yardımcı olabilecek var mı? Porttan şüpheleniyorum ne desem port değişirler.

Dosya Ekleri

• cs.jpg
    cs.jpg
    6,8 KB · Görüntüleme: 60
Statik IP alıp test ettinmi bu arada.

Portta sıkıntı yok hat değerlerin gayet normal çünkü.

Önceden hangi ISS kullanıyordun şu an hangi ISS kullanıyorsunuz bir de şu siteden altyapı sorgulaması yapar mısın goknet altyapı sorgulama.
Buyur

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240401_005126_Chrome.jpg
    Screenshot_20240401_005126_Chrome.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 19
Etmezler sanırım hat değerleri normal ama bu sorgulamaya göre daha fazla hız alman lazım kapasite artınca bu hız düşer ama bu kadar düşmemesi lazım diye düşünüyorum o zaman ilk önce statik IP dene.

Etmezler sanırım hat değerleri normal ama bu sorgulamaya göre daha fazla hız alman lazım kapasite artınca bu hız düşer ama bu kadar düşmemesi lazım diye düşünüyorum o zaman ilk önce statik IP dene.

Paket 50 mgbt. Statik IP alıp deneyeceğim

Sorun devam ediyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı