Sadece Discord sunucusuna girilise kişisel bilgilere erişilebilir mi?

Nopmhkinq2

Decapat
Daha fazla  
Discord'da bir sunucuya girdim aşağı yukarı 30 saniyede sunucudan çıktım, bu sunucudaki kişiler benim kişisel bilgilerime vs. ulaşabilirler mi?

Discord'da bir sunucuya girdim aşağı yukarı 30 saniyede sunucudan çıktım, bu sunucudaki kişiler benim kişisel bilgilerime vs. ulaşabilirler mi?
Discord hesabınıza bağlı hesaplarınızı kontrol edin, profilinizde gözükür. Eğer bağladığınız hesaplarda isminiz soy isminiz falan yazıyorlarsa ordan bulmuşlardır. Onun dışında 6-7 ay önce Discord ID üzerinden gmail bulunuyordu, gmail'in isim soy isim şeklindeyse ordan bulabilirler fakat o fixlendi. Bir ay falan kullanıldı, sonra Discord düzeldi. Herkese önerim Discord profilinizden tüm hesaplarınızı kaldırın, Spotify, YouTube vb. Buralardan mailinize ulaşabilirler, Kali Linux toolları aracılığıyla hesap isimlerinizi listeleyerek başka hesaplarınıza ulaşabilirler. İnsanlar işsiz, tek işleri Discord ve insanlarla uğraşmak.

Discord hesabınıza bağlı hesaplarınızı kontrol edin, profilinizde gözükür. Eğer bağladığınız hesaplarda isminiz soy isminiz falan yazıyorlarsa oradan bulmuşlardır. Onun dışında 6-7 ay önce Discord ID üzerinden Gmail bulunuyordu, Gmail'in isim soy isim şeklindeyse oradan bulabilirler fakat o fixlendi. Bir ay falan kullanıldı, sonra Discord düzeldi. Herkese önerim Discord profilinizden tüm hesaplarınızı kaldırın, Spotify, YouTube vb. Buralardan mailinize ulaşabilirler, Kali Linux toolları aracılığıyla hesap isimlerinizi listeleyerek başka hesaplarınıza ulaşabilirler. İnsanlar işsiz, tek işleri Discord ve insanlarla uğraşmak.

Hesabıma Spotify bağlı Spotify hesabımda ismim ve 2. ismim var ancak profilimde Spotify hesabım gözükmüyor yine de bulabilirler mi?

Geri
Yukarı