Sadece Discord'dan ses geliyor

NaKKLoveR

Hectopat
Yer
Tekirdağ,Kapaklı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kulkalığım normal olarak çalışır durumda. Ama Discord da ses vermiyor hoparlorum var ondan ses veriyor ama kulaklığa geçtiğimde ses vermiyor. Sadece Discord'la alakalı. Kulaklığım USB.

Selam, öncelikle Aygıt Yöneticisi'ne girin > İnsan arabirim cihazları buradan kulaklığınızı bulun sağ tıklayıp cihazı kaldırın ve karşınıza çıkan Sürücü yazılımını kaldır yazan kutucuğu işaretleyin ardından USB'yi yuvasından çıkarıp farklı bir yuvaya takmayı deneyin.

Sorun düzelmez ise Tekrar Aygıt Yöneticisi'ne girin > Ses, video ve oyun denetleyicileri'ne gelin kulaklığınızı bulun kaldırın ardından bilgisayarı yeniden başlatın.

Sorun gene düzelmez ise burada bekliyorum hocam.

Selam, öncelikle Aygıt Yöneticisi'ne girin > insan arabirim cihazları buradan kulaklığınızı bulun sağ tıklayıp cihazı kaldırın ve karşınıza çıkan sürücü yazılımını kaldır yazan kutucuğu işaretleyin ardından USB'yi yuvasından çıkarıp farklı bir yuvaya takmayı deneyin.

Sorun düzelmez ise tekrar Aygıt Yöneticisi'ne girin > ses, video ve oyun denetleyicileri'ne gelin kulaklığınızı bulun kaldırın ardından bilgisayarı yeniden başlatın.

Sorun gene düzelmez ise burada bekliyorum hocam.

İnsan arabirim cihazlarında USB yazılı olanların hepsi aynı hangisi kulkalık olduğunu bulamıyorum.

Görev çubuğunuzdan sağ alt tarafa hoparlörünüze tıklayın orada sizin şu anda aktif olarak kullandığınız kulaklığınızın ismini ve ses seviyesini gösterecektir.

Ekran Görüntüsü (26).png

Burada hangisi oldugunu anlayamıyorum.

Eki Görüntüle 1498098

Burada hangisi oldugunu anlayamıyorum.

Aşağıda sağ tarafta internet ikonunun yanında hoparlör ikonu var tıklayın ona ismini gösterecektir kulaklığınızın ardından Aygıt yöneticisine girin Ses, video ve oyun denetleyicileri'ne gelin kulaklığınızı bulun kaldırın bilgisayarı yeniden başlatın.

Geri
Yukarı