SteelSeries kulaklık sadece soldan ses geliyor

Hep diyorum bu tarz marketlerden almayın diye. Garantisi oluyor diyorlar ama muhatapın olmuyor? Şimdi gidip kasadaki kasiyere desen ben ne yapayım der sana. Cooler Master CH231 kulaklık alırım. En azından karşımda İtopya gibi bir muhatap bulurum.
İtopya gibi mi? İtopya'nın müşteri desteği rezalet.

Artı -1 Eksi
Ürünü BİM'den alıyor olmanız o ürünü kalitesiz yapmıyor. Ürünün bozuk çıkması da BİM'in ürünlerini kalitesiz yapmıyor. Sonuçta satılan ürün belli. Markası yine belli. Nedir bu BİM ürünlerini sürekli kötüleme çabası? Vaktinde bende BİM'den airpods2 aldım hala çalışıyor sorunsuz. Bunun yanında bir çok teknolojik alet de aldım kulaklığından tut faresine kadar ve hiçbirinde problem yaşamadım. Yani BİM'den ürün aldım pişman oldum demeyin. Normal bir mağazadan aldığınızda ürünün hasarlı çıkma ihtimali neyse BİM'de de aynıdır.​
Haklısınız ama BİM’in size yardımcı olma olasılığı çok daha düşüktür. Siz Türkiye’de resmi SteelSeries teknik servisi bulun bakalım.

Artı -1 Eksi
Ürünü BİM'den alıyor olmanız o ürünü kalitesiz yapmıyor. Ürünün bozuk çıkması da BİM'in ürünlerini kalitesiz yapmıyor. Sonuçta satılan ürün belli. Markası yine belli. Nedir bu BİM ürünlerini sürekli kötüleme çabası? Vaktinde ben de BİM'den AirPods 2 aldım hala çalışıyor sorunsuz. Bunun yanında birçok teknolojik alet de aldım kulaklığından tut faresine kadar ve hiçbirinde problem yaşamadım. Yani BİM'den ürün aldım pişman oldum demeyin. Normal bir mağazadan aldığınızda ürünün hasarlı çıkma ihtimali neyse BİM'de de aynıdır.

BİM'de ürünün hasarlı çıkması halinde direkt götürüp iade edin kasiyere. Ufak bir form tutarak iadenizi sorunsuz alacaktır.​
Aynen öyle. Sonuçta hepsi aynı fabrikadan çıkıyor.

İtopya gibi mi? İtopya'nın müşteri desteği rezalet.
Her ne kadar rezalet olsa bile en azından teknoloji ile ilgilenen bir kurum ve doğrudan Steelseries ile iletişimleri var. Bir sorun çıktığında biraz hakkınızı arayınca ürünü değiştiriyorlar. Ayrıca İstanbul’da oturan biri olarak en azından ürünü alıp İtopya’ya gidip hakkımı arayabilirim. Bim’de ki kasiyer ne yapsın?

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı