Sadece Enes'in videosunun doğruluk payı var mıdır?

hcnuPcitirC

Decapat
Daha fazla  
Bu videonun gerçek olduğuna inanamıyorum bu videonun doğruluk payı var mıdır sizce arkadaşlar?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videonun gerçek olduğuna inanamıyorum bu videonun doğruluk payı var mıdır sizce arkadaşlar?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bencesi sencesi yok. Çocuğu taciz etmisler. Şaka gibi geliyor ama gerçek maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haberin aslını görmedim. Araştırmak lazım. Ama beklerim yani Türk halkından böyle bir şey. Kızların başlık parasına verilmesi, erkek doğurmadı diye boşanılması, okutulmaması falan çok uzak dönem değil, 80-90'ların Türkiye'si. Bunlarda onların yetiştirdikleri.

Yalan haberlerin videosunu yapmaz. Zaten video başında kaynak görürsün illaki (haber sitesi olabilur, güvenilir Twitter kaynakarı olabilir. Medyadaki fotoğrafları ekler yanj)

He yaptığı yorumlar özneldir. Onun için yorumları sana hitap etmeyebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı