Sadece Google'a girebiliyorum

YuSuF?!

Centipat
Arkadaşlar internetimle sadece Google'a girebiliyorum daha öncesine kadar böyle bir problem görmedim.
League of Legends'e giremiyorum veya Steam'i açamıyorum, internet bağlantısı görmüyor bilgisayar, herhangi bir uygulamayı açamıyorum yüklü olan.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Öncelikle Google'ı açabiliyorum diyorsunuz, bunun Chrome'un (tabii Chrome kullanıyorsanız) ana sayfası olmadığına, gerçekten Google sayfasına gidebildiğinize emin misiniz? Bunun dışında, kendi internetiniz mi yoksa bir kuruluşun interneti mi? Google değil de, örneğin YouTube, Yandex gibi sitelere ulaşabiliyor musunuz?

Reset atmayı denedim, bilgisayarda internet gözükmüyo demişim yanlış bir tabir olmuş demek istediğim bilgisayarda internet var ama hiçbir uygulama için kullanamıyorum sadece googla girip istediğim herhangi bir siteye girebiliyorum ama telefonda vs böyle bir problem yaşamıyorum internet faturası ya da modemle ilgili bi problem olduğunu sanmıyorum. Virüs de kaptığını düşünmüyorum çünkü bilgisayarda steam ve lol dışında bir uygulama yok gibi bir şey

Ethernet Sürücünüzde sıkıntı olabilir dicem ama google girebiliyorsanız başka bilgisayarınızda windows.old klasörü varsa eski sürüme geçin derim yoksa ethernet driverlerinizi güncelleyin denemekten zarar gelmez nede olsa :D

Windows üzerinden yeni bir kullanıcı oluşturup, o kullanıcı üzerinden deneyebilirsiniz, girerse sorun Windows'un ayarlarından dolayıdır..
Ayrıca ağ bağlantısı üzerinden sorun giderme yaptınız mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı