Sadece hikayeli oyunlar için 400-500 TL'lik kulaklık önerisi

Serkan1562

Decapat
Daha fazla  
Sadece hikayeli oyunlar oynuyorum. Beni atmosferin tam içine sokacak bir kulaklık var var mıdır bu fiyata? Hazır indirim dönemindeyiz.

Ne tarz bir kulaklık istediğiniz çok önemli. Yani kulaküstü mü, kulakiçi mi, mikrofonlu mu, kablolu mu vs. şeklinde gider liste.
O fiyata Sennheiser CX 80S üzmez ve KZ Edx Pro da alınabilir. Dengeli ve temiz bir sesi ve mikrofonu var. Sesi yüksek f/p olarak James Donkey 710 ve 711 alınabilir. Tabi bunlar 400-500 lira fiyat bandı için geçerli. Eğer 750 lira bandına çıkabilirseniz ANC olduğu için TaoTronics Soundsurge 85 alabilirsin. Tabi o fiyat ve sonrası için çok fazla çeşit gaming kulaklık var.

Maalesef 500 lira bile çok fazla benim için. Müsait olunca önerdiklerine bakacağım teşekkür ederim. Ch321 nasıl peki?
Ne tarz bir kulaklık istediğiniz çok önemli. Yani kulaküstü mü, kulakiçi mi, mikrofonlu mu, kablolu mu vs. şeklinde gider liste.
O fiyata Sennheiser CX 80S üzmez ve KZ Edx Pro da alınabilir. Dengeli ve temiz bir sesi ve mikrofonu var. Sesi yüksek f/p olarak James Donkey 710 ve 711 alınabilir. Tabi bunlar 400-500 lira fiyat bandı için geçerli. Eğer 750 lira bandına çıkabilirseniz ANC olduğu için TaoTronics Soundsurge 85 alabilirsin. Tabi o fiyat ve sonrası için çok fazla çeşit gaming kulaklık var.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Bu iki üründen hangisini önerirsiniz. Ya da bu fiyat skalasında önerebileceğiniz başka bir ürün var mıdır?

Ve:

Geri
Yukarı