Sadece insanın gelişmesi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@caribbeanblue

21 YY dayız 🤠 Bilim çağındayız.

Sen Arap dinine inanıyor olabilirsin ama herkes inanmak zorunda değil😉

İnanç senin inancın. Beni ilgilendirmez🤠

İstediğine inanabilirsin.

Saygı duyalım demen de komik. Yaratıldı dedi tüh tüh tühh. Nasıl bunu diyebilir falan baya komiksiniz.

Bu kelimelere anlamını kötüleyen sizsiniz.

İnanmiyorsan saygı duy vurgulamasına'da ayrı ayar oluyorum arkadaş. İnanmama nedenim zaten cahil bir zihniyet doğurmasın'dan kaynaklı. Ben şimdi nasıl saygı duyucam bu tür zihniyetlere? En iyisi kısırlaştırılmış zihniyetler'den uzak durmak yerine onları kontrol altında tutmak. Din'ler olmasaydı insanlar savaş çıkarırdı diyenler'de ayrı bir ahmak zaten. O zaman insanlar bu zamana kadar nasıl geldi? Tabi ki savaş çıkacak... Ama yine yaşıyacaklar. ''Bu tür insanlara saygı duyarsanız kendinize ve geleceğinize saygısızlık etmiş olursunuz''

Şahsen bizden çok üstün varlıklar olduğuna hep inanacağım.
Bu kadar büyük evrende yalnizca gezegenimizde yaşam olduğunu sanmak doğru gelmiyor bana da. UFO görüntülerin hepsi yalan değil. Belki de çoktan bizden daha zeki varliklarla iletişime geçtik bile belki saklaniyor, neden saklanır bu da pek akla mantığa uymuyor. Böyle bir şey olmadığını varsayarak başka gezegenlerde bizden daha akıllı yaşam formlarinin olmamasi için bir neden yok, sadece biz rastlayamadik daha bence.

Bu kadar büyük evrende yalnizca gezegenimizde yaşam olduğunu sanmak doğru gelmiyor bana da. UFO görüntülerin hepsi yalan değil. Belki de çoktan bizden daha zeki varliklarla iletişime geçtik bile belki saklaniyor, neden saklanır bu da pek akla mantığa uymuyor. Böyle bir şey olmadığını varsayarak başka gezegenlerde bizden daha akıllı yaşam formlarinin olmamasi için bir neden yok, sadece biz rastlayamadik daha bence.
Saklanmazsa ülkemizde gene bir şey değişmeyecektir :)
Diğer ülkelerde meraktan affedersiniz de başka yerlerini oynatanlar olabilir. Tek isteğim kendi sonumuzu bizden üstün bir ırk getirmesidir çünkü bizim gezegenimize daha iyi bakacaklarını düşünüyorum.

@AktifCan Samanyolunda şimdi bizden daha zeki varliklar yok gibi görünüyor. Tabii daha Samanyolu'nun içindeki gezegenleri de tam anlamiyla tek tük gezegen dışında bilemiyoruz. Jüpiter, Neptün, Uranüs, Satürn bu gezegenlerde kati yüzey yok gaz halinde olan gezegenler. Samanyolu galaksisinde Dünya dışında başka yerde yaşam uok gibi, bu bahsettiğim gezegenlerin uydulari hakkinda da yeterli bilgi herhalde yok.

@AktifCan Samanyolunda şimdi bizden daha zeki varliklar yok gibi görünüyor. Tabii daha Samanyolu'nun içindeki gezegenleri de tam anlamiyla tek tük gezegen dışında bilemiyoruz. Jüpiter, Neptün, Uranüs, Satürn bu gezegenlerde kati yüzey yok gaz halinde olan gezegenler. Samanyolu galaksisinde Dünya dışında başka yerde yaşam uok gibi, bu bahsettiğim gezegenlerin uydulari hakkinda da yeterli bilgi herhalde yok.
Belki de insan denen canlının algılama kapsamı dışında olan canlılar vardır? :)

Rockerfeller gibi para babaları dünyayı yönetiyorken böyle bilgileri insanlığın öğrenmesi çok zor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı