Sadece internete girmelik laptop önerisi

burhan.akts

Hectopat
Merhabalar, başlıkta belirttiğim gibi sadece internete girmek için, 3-4 sekme açabilecek ucuz bütçeli bir bilgisayara ihtiyacım var. En azından YouTube'da video oynatırken kasmaması ve günlük işleri takılmadan yapabilmem gerekiyor. Oyun falan oynamayacağım sadece tarayıcıyı kullanacağım. İnternete baktığımda birçok model, işlemci var. Önerisi olan var mıdır?

4000-5000 civari bir bütçe olabilir.

Son düzenleme:
Merhabalar, başlıkta belirttiğim gibi sadece internete girmek için, 3-4 sekme açabilecek ucuz bütçeli bir bilgisayara ihtiyacım var. En azından YouTube'da video oynatırken kasmaması ve günlük işleri takılmadan yapabilmem gerekiyor. Oyun falan oynamayacağım sadece tarayıcıyı kullanacağım. İnternete baktığımda birçok model, işlemci var. Önerisi olan var mıdır?
Böyle bir bilgisayarın ya da ortalama bir laptopun ne kadar olduğunu bilmediğim için bütçe söyleyemiyorum ancak ucuz olması lazım.

Kardeşim bütçe vermen lazım yine de. Ucuz ama ne kadar ucuz olacak. Benim ucuz anlayışım ile seninki aynı olamaz ki. Benim ucuz diye önereceğim şey sana pahalı gelecek belki. Lütfen bütçe belirtin daha sağlıklı öneriler için.
Ama adamın hiçbir bilgisi yok belki aklındaki fiyatı verecek o fiyatta bunları yapabileceği bir laptop olmayacak.

Konuyu güncelledim.
O bütçeye bunu kaçırmayın derim. Tüm bahsettiğiniz işleri görür. Eğer oyun oynamak isterseniz de öyle Valorant, CS:GO gibi oyunlarda üzmez. Güzel cihaz kesinlikle öneririm.
Ama adamın hiçbir bilgisi yok belki aklındaki fiyatı verecek o fiyatta bunları yapabileceği bir laptop olmayacak.
Ona göre bir öneride yaparız aradığı fiyata yoksa. Yine de bütçe verilmeli hocam. Mesela dedi 2000'e arıyorum. Bulamadık ama deriz ikinci el bakabilirsiniz diye. Bunun için bütçe belirtilmesini istiyoruz zaten.

Geri
Yukarı