Sadece LOL'de Olan Ping

dwialia

Hectopat
Arkadaşlar birkaç gün öncesine kadar kendi odamdaydım ve kablolu olarak modeme bağlanıyordum ama şimdi yan odaya geçtim ve bir Wireless adaptör aldım. Sıkıntı şurada, modemle adaptörün arasında 3-4 metre olması ve aralarında sadece 1 duvar olmasına rağmen LOL oynarken 30 ms oluyor (sıkıntı yok) ama bir anda 500'e fırlıyor, hadi bir iki kere oldu diyelim bir süre sonra saniye başı oluyor ve oynanmıyor bile. Yardımlarınızı bekliyorum, wlan optimizerı denedim 0 etki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki sorun lol den kaynaklıdır eğer bu sorunlar son 24 saat içinde olsuysa ve bu şehirlerin birisinde oturuyorsan sorun LoL sunucularındadır Screenshot_20200405-032944_Downdetector.jpg

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200405-033013_Downdetector.jpg
    Screenshot_20200405-033013_Downdetector.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 63
İstanbul'da oturuyorum, ama dün arkadaşlarımlaydım ve onlarda hiç sıkıntı yoktu. Benden kaynaklı olduğunu düşünüyorum, herhangi bir ping sabitleme aracı yok mu?
Bilmiyorum fakat her sorunu kendin yapmış gibi düşünme İstanbul'da oturuyorsun LoL sunucularının dibindesin yani sende sıkıntı yok LoL de bir sıkıntı olabilir

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı