Takas Sadece Macbook Takaslık 10 Aylık MSI GE60 Apache

Makaleler
10
Yer
İstanbul Avrupa
Daha fazla  
Meslek
Frontend Developer
Oyunlardan hevesimi aldığım ve Mac'e geçmek istediğim için bilgisayarımı takaslıyorum. Cihaz daha 10 aylıktır 1 yıl daha garantisi ve kutusu bulunmaktadır, tertemizdir çizik dahi bulunmamaktadır. Karşılığında 2012 ve sonrası temiz bir Macbook Pro istemekteyim ürün Türkiye çıkışlı olmalıdır ve en fazla 1 yıllık olmalıdır (Çok temiz kullanıldıysa daha fazlası düşünülebilir)

Cihazın özellikleri:
GTX 850M Ekran kartı
Intel i5 4200H (HD 4600)
8GB 1600Mhz Ram
1TB Harddisk
15.6" Mat ekran (1920x1080)
Steelseries multi-color klavye

Resimler eklencektir.

Kardeşim bu canavarı neden bir macbook'la değişmeye karar verdin ki, oyun hevesim bitti demişsin de mac'in sağladığı ne avantaj var ki? Çok istiyorsan OS X, hackintosh rehberlerine bakabilirsin.

Kardeşim bu canavarı neden bir macbook'la değişmeye karar verdin ki, oyun hevesim bitti demişsin de mac'in sağladığı ne avantaj var ki? Çok istiyorsan OS X, hackintosh rehberlerine bakabilirsin.
Bilgisayarımda zaten, Yosemite kurulu ama aynı tadı vermiyor. Bir Macbook'u evden çıkarken yanınıza alabilirsiniz nerdeyse tüm gün götürür sizi hiç bir şarj aletine ihtiyaç duymazsınız. Ek olarak Apple ürünlerine genel olarak ilgi duymaktayım. Bilgisayarımdan memnunum ancak bir Mac değil benim için. (Eke ek olarak: Windows'dan nefret ediyorum :))

Geri
Yukarı