Sadece mouse için mouse pad tavsiyesi

Bütçe
150-170

Kaeshine

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Endüstriyel Otomasyon
Düşük sensivity kullanıyorum sadece mouse için (klavye+mouse olanlar değil) mouse pad bakıyorum. Fiyat Max 150TL kaliteden ziyade F/P tavsiyeleriniz varsa merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.
Amazon'da Bloody B-070 Mouse Pad, Large (430 X 350 X 4 mm): Amazon.com.tr bunu almayı düşünüyorum. Acaba bu videodaki adamın kutudan çıkarttığıyla aynı mıdır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hortlatıyorum ama ben de almayı düşünüyorum. Mouse pad nasıl? Toz tutuyor mu? Daha önce kullandığınız mousepadlerle karşılaştırır mısınız?

Öncelikle mouse pad güzel Razer Viper Mini aldım o da ileride gelecek onla birlikte kullanacağım. 20 Mayıs'tan itibaren kullanıyorum çok güzel tavsiye ederim. Toz tutmaya gelecek olursak evde 4 kişi ve 1 kedi var uzun tüylü ona rağmen çok fazla toz tuttuğunu söyleyemem PC kapatırken üflesen gidecek derecede az .Düşük sens oynuyorsan tavsiye ederim ben 800DPI 0.425 sens ile kullanıyorum fazlasıyla yetiyor. Önceki kullandığım dikişli mousepadlerden farkı kesinlikle yüzeyi daha pürüzsüz bu nedenle daha rahat hareket ettirebiliyorum. Hangi mouse ile kullanacaksınız?

Öncelikle mouse pad güzel Razer Viper Mini aldım o da ileride gelecek onla birlikte kullanacağım. 20 Mayıs'tan itibaren kullanıyorum çok güzel tavsiye ederim. Toz tutmaya gelecek olursak evde 4 kişi ve 1 kedi var uzun tüylü ona rağmen çok fazla toz tuttuğunu söyleyemem PC kapatırken üflesen gidecek derecede az .Düşük sens oynuyorsan tavsiye ederim ben 800DPI 0.425 sens ile kullanıyorum fazlasıyla yetiyor. Önceki kullandığım dikişli mousepadlerden farkı kesinlikle yüzeyi daha pürüzsüz bu nedenle daha rahat hareket ettirebiliyorum. Hangi mouse ile kullanacaksınız?
Bloody X5 Pro mouse ile kullanacağım. A101 internet sitesinden sipariş vericem şimdi. Ben de 800DPI ve 0.4 sens ile kullanacağım ve şu an kullandığım mousepadin toz tutmasından şikayetçiydim. O yüzden yorumunuz benim için çok faydalı oldu. Geri dönüş sağladığınız için çok teşekkür ederim :))

Bloody X5 Pro mouse ile kullanacağım. A101 internet sitesinden sipariş vericem şimdi. Ben de 800DPI ve 0.4 sens ile kullanacağım ve şu an kullandığım mousepadin toz tutmasından şikayetçiydim. O yüzden yorumunuz benim için çok faydalı oldu. Geri dönüş sağladığınız için çok teşekkür ederim :))
Geldiğinde geri dönüş verirseniz mousepad hakkında görüşlerinizi merak ediyorum. Ayrıca viper mini mouse geldi aşırı güzel kayıyor mousepadde ayrıca uygulamasından mousepade göre hassaslık ayarını denedim razer mousepad olmamasına rağmen çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı