Sadece oyun almak istemiştim

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Size mizahi bir bakış açısıyla ve biraz abartarak hikaye anlatacağım. Kısmen yaşanmış bir olay.

Yıllardır oyun oynayan bir insan olarak bu zamana kadar pek oyun almadım. Son yıllarda Epic Games ve Steam, piyasada etkili olmaya başladı. Fiyatlar sudan ucuzdu ama ben yine oyun almadım. Çünkü zaten pek oyun oynamıyordum, ara sıra ücretsiz oyunlara giriyordum.

Bazı güzel oyunlar karşıma çıktı ve ben yine oyun almadım. Bildiğiniz üzere Epic Games, 60 TL indirim kuponu veriyordu. Yakın zamanda bir karar aldım ve beğendiğim oyunları ucuza almak için kampanya dönemini bekledim.

Sonbahar indirimleri geldi, ardından kış indirimleri. Epic Games, her zaman verdiği indirim kuponunu bu sefer vermedi. Yoksa o akan kaynağın sonuna mı yaklaşmıştık? Epic Games firmasının kârı mı düşmüştü? Kupon vermediği için oyun almaktan vazgeçtim.

Bir süre sonra Steam, zam dalgası ile gündeme düştü. Artık oyun almak daha da zorlaşmıştı. Bu, oyun almayı düşünürken almaktan vazgeçtiğimin hikayesi.

Sana yazdığım zaman erişebilirdin. Şuan mağaza pasif durumda;
Alternatifler;

Daha vardır bakmadım.

Hocam ben, ileride belki bilgisayar alırım diye indirim falan yakaladıkça güzel oyunları satın aldım hep. Bazı aldığım oyunlar da muhtemelen pek yüzüne bakmayacağım oyunlardı ama insanın fikri değişiyor. Oynamak isteyebiliyorsun. Çok da abartmamak şartıyla fırsatları değerlendirmek lazım bence. Yoksa oynamadığın bir sürü oyunla doluyor kütüphanen. Şimdi ortalama bir bilgisayar sahibi oldum, oynuyorum.

Sana yazdığım zaman erişebilirdin. Şu an mağaza pasif durumda;
Alternatifler;

Daha vardır bakmadım.

Bu attığınız şey nedir tam olarak anlayamadım yani bize istediğimiz 3 oyunu 25 liraya mı veriyorlar?

Sana yazdığım zaman erişebilirdin. Şuan mağaza pasif durumda;
Alternatifler;

Daha vardır bakmadım.
Gerçekten var mı böyle birşey?

''...Oyunlar hesap şeklinde iletilmektedir.''
Arkadaşlar kimse AAA oyunları kimseye 25 liraya vermez.
Zaten bu hesapların da çalıntı olup olmadığı belli değil.
Riske girmeyin. Gerek yok.

''...Oyunlar hesap şeklinde iletilmektedir.''
Arkadaşlar kimse AAA oyunları kimseye 25 liraya vermez.
Zaten bu hesapların da çalıntı olup olmadığı belli değil.
Riske girmeyin. Gerek yok.
Hesap olayiysa isterse adam gibi fiyat/site olsun, almam.

Geri
Yukarı