Sadece oyun sesi kaydetmek

Anladığım kadarıyla videoda müziğin sesini kısmak istiyorsunuz. Bunun için bir Video Edit programı kullanmanız gerekir. Örnek verebileceğim program ismi OpenShot Video Editor. Başka örnek varsa arkadaşlar paylaşabilir.

Anladığım kadarıyla videoda müziğin sesini kısmak istiyorsunuz. Bunun için bir Video Edit programı kullanmanız gerekir. Örnek verebileceğim program ismi OpenShot Video Editor. Başka örnek varsa arkadaşlar paylaşabilir.
hocam şöyle video kayıt ediyorum kayıt ederken spofty de çalan müziğin sesinin gelmemesini istiyorum ama oyun sesinin gelmesini istiyorum. yani müzik sesi bana gelecek kayıt sırasında ama kayıtta müzik sesi olmayacak.kayıtta sadece oyun sesi olacak

Sorunun çözümünü zaten vermiş bulunmaktayım.

Şöyle bir şey buldum hocam, inceleyin isterseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöyle bir şey buldum hocam, inceleyin isterseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O adamın büyük ihtimalle 2 tane ses aygıtı var ama benim sadece kulaklığım var sesin sadece kulaklığımdan çıkmasını istiyorum.
aslında olay şu spofity den çıkan sesi windowsa ses aygıtı olarak gösterebilirsem olur diye düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı