Sadece sipariş işleri için 10 bin TL'ye laptop önerisi

Bütçe
10000

NightBluee

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Yemek sepeti için notebook almayı düşünüyorum. Bütçe 10.000 biraz daha geçebilir. Sipariş dışında herhangi bir şey için kullanılmayacak sadece sipariş için alacağım web sitesi sürekli açık kalacak bir notebook arıyorum önerileriniz nelerdir? Yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba. Yemek sepeti için notebook almayı düşünüyorum. Bütçe 10.000 biraz daha geçebilir. Sipariş dışında herhangi bir şey için kullanılmayacak sadece sipariş için alacağım web sitesi sürekli açık kalacak bir notebook arıyorum önerileriniz nelerdir? Yardımcı olabilir misiniz?
O fiyat bandinda o kadar cok secenek var ki işiniz biraz zor acikcasi. Benim size tavsiyem kendi belirlediginiz bütcenizde CPU'su ve RAM'i en iyi olan secenegi degerlendirin. Yapmak istediginiz iş icin en ihtiyac duyacaginiz şeyler bunlar.

Artarsa.

Artarsa.
Asus Vivobook 15 12.Nesil Core i3 Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da ayrı ürün mü

Yeni konular

Geri
Yukarı