Sadece TRT kanalları çekiyor

TBTURK

Hectopat
Yer
Konya
Dostlar selam, birkaç gün önce televizyonda sorun yoktu her kanal sorunsuz açılıyordu. Daha sonra bir anda TV8 (genelde o açık duruyor.) sinyali bozulmaya başladı, dışarıda rüzgar vardı bizde o yüzden galiba deyip bıraktık o gün. İki gün hep o şekilde oldu. Bugün bir açayım düzelmiş mi dedim bir baktım TRT kanallar dışında hiçbir kanalda sinyal yok. TRT 1, TRT haber, TRT çocuk gibi TRT kanalları sorunsuz açılıyor karıncalanma falan da yok. Fakat iş başka kanallara gelince hiçbir kanal açılmıyor, hepsinde sinyal yok yazıyor. Televizyon LG tam modelini bilmiyorum uydu da Dreamstar OnePlus mini HD. Önerileriniz varsa veya daha önce başına gelen dostlarım yardımcı olursa sevinirim. İyi Sosyaller.

Dostlar selam, birkaç gün önce televizyonda sorun yoktu her kanal sorunsuz açılıyordu. Daha sonra bir anda TV8 (genelde o açık duruyor.) sinyali bozulmaya başladı, dışarıda rüzgar vardı bizde o yüzden galiba deyip bıraktık o gün. İki gün hep o şekilde oldu. Bugün bir açayım düzelmiş mi dedim bir baktım TRT kanallar dışında hiçbir kanalda sinyal yok. TRT 1, TRT haber, TRT çocuk gibi TRT kanalları sorunsuz açılıyor karıncalanma falan da yok. Fakat iş başka kanallara gelince hiçbir kanal açılmıyor, hepsinde sinyal yok yazıyor. Televizyon LG tam modelini bilmiyorum uydu da Dreamstar OnePlus mini HD. Önerileriniz varsa veya daha önce başına gelen dostlarım yardımcı olursa sevinirim. İyi Sosyaller.
Çanak dönmüştür hocam ayarını yapın bilmiyorsanız yaptırın. Bilmeyen için çok ağrılı bir iş olur.

Dostlar selam, birkaç gün önce televizyonda sorun yoktu her kanal sorunsuz açılıyordu. Daha sonra bir anda TV8 (genelde o açık duruyor.) Sinyali bozulmaya başladı, dışarıda rüzgar vardı bizde o yüzden galiba deyip bıraktık o gün. İki gün hep o şekilde oldu. Bugün bir açayım düzelmiş mi dedim bir baktım TRT kanallar dışında hiçbir kanalda sinyal yok. TRT 1, TRT haber, TRT çocuk gibi TRT kanalları sorunsuz açılıyor karıncalanma falan da yok. Fakat iş başka kanallara gelince hiçbir kanal açılmıyor, hepsinde sinyal yok yazıyor. Televizyon LG tam modelini bilmiyorum uydu da dreamstar OnePlus mini HD. Önerileriniz varsa veya daha önce başına gelen dostlarım yardımcı olursa sevinirim. İyi sosyaller.

Eskiden de sadece TRT varmış bu hocam eskileri anlarsın hem böylelikle (!)

Geri
Yukarı