Sadece Twitch izlerken yayının sürekli donması

enes yayla

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün bir şey fark ettim. Sadece Twitch izlerken yayınım süreklı donuyor. YouTube'da bir sıkıntı yok.

Ben de aynı durumu hem Twitch hem de SSports'ta yaşıyorum. İnternetim aslında gayet hızlıdır. Kolay kolay böyle takılma olmaz videolarda, canlı yayınlarda ancak bu iki platformda yaşıyorum bu sıkıntıyı.

Ben de aynı durumu hem Twitch hem de Ssports'ta yaşıyorum. İnternetim aslında gayet hızlıdır. Kolay kolay böyle takılma olmaz videolarda, canlı yayınlarda ancak bu iki platformda yaşıyorum bu sıkıntıyı.

Hocam VPN açıp deneyin derim bende işe yaramıyor sizde yarayabilir bir de bir makale okumuştum sistem gereksinimleri düşükse internetiniz ne kadar iyi olursa olsun donmalar yaşanabiliyormuş ne zamandır bu sorunu yaşıyorsunuz sisteminiz nedir yazarsanız çok faydalı olur çözen arkadaşlara elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz 🙏

Hocam VPN açıp deneyin derim bende işe yaramıyor sizde yarayabilir bir de bir makale okumuştum sistem gereksinimleri düşükse internetiniz ne kadar iyi olursa olsun donmalar yaşanabiliyormuş ne zamandır bu sorunu yaşıyorsunuz sisteminiz nedir yazarsanız çok faydalı olur çözen arkadaşlara elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz 🙏

VPN denedim ancak bende de işe yaramadı. Hatta tam tersi denediğim VPN'ler daha da yavaşlattı. Bu sorun aslında belli bir dönemden sonra başlamış bir sorun değil. Hani twitch ve ssports'u kullanmaya başladığım ilk günden beri bu sorunu yaşıyorum. Monster Abra A7 var bilgisayar olarak. Hani sistem kaynaklı değil orası kesin çünkü oynadığım oyunlarda gayet iyi FPS değerleri alıyorum. Oyunlarda sorun yaşamazken böyle basit iki web sitesinde donma sorunu yaşamak tamamen o sitelerden kaynaklı olduğu şüphesini artırıyor.

Geri
Yukarı