Çözüldü Sadece Valorant'da ping çıkması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

yigitfahris

Decapat
Konum başlıkta belli. Özellikle dün 20'ye yakın oyun girdim LoL, Rust, CS:GO, Battlefield 1, Apex, PUBG, R6 ve Valorant. Ancak sadece Valorant'ta pingim oluyor. Azımsanacak kadar da değil 20 el oynuyorsak 8 9 elde 300-500 pingle cebelleşiyorum. Bu sorun betada yoktu betadan sonraki güncellemede de yoktu ancak sanırsam betadan sonraki 2. veya 3. güncellemeden beridir bunu çekiyorum. Ne yapabilirim?

"Abi cesegonun sonu geldi diyorum yaa. 15 ping 128 tick valo gircez gelcen mi hahah sen git cese oyna." diyen arkadaşları bu konuya bekliyorum.
Cs'ye yeni anti hile sistemi gelmediği sürece benim için ölmüştür. Valorant oynayanların çoğu anti hile sistemi iyi olduğu için oynuyor Cs'ye iyi bir anti hile gelse tekrardan başlayabilirim Cs'ye.

Artık oyuna bir şey indiren topluluk sunucusundan çıkınca bile rekabetçi giremiyorsunuz dosyalara müdahale olduğu için. Trusted mod gereği. Trusted moddan beri karşıma hile gelmedi bayadır. Faceit oynayabilirsiniz 128 tickrate'e sahip.

"Abi cesegonun sonu geldi diyorum yaa. 15 ping 128 tick valo gircez gelcen mi hahah sen git cese oyna." diyen arkadaşları bu konuya bekliyorum.
Bütün oyunu 800 pingle oynarım yine de scar ile duvar arkaso tarayan bi adam gelmediği sürece bir şansım olur.
Artık oyuna bir şey indiren topluluk sunucusundan çıkınca bile rekabetçi giremiyorsunuz dosyalara müdahale olduğu için. Trusted mod gereği. Trusted moddan beri karşıma hile gelmedi bayadır. Faceit oynayabilirsiniz 128 tickrate'e sahip.
Ve ayrıca evet faceit oynuyorum ama rekabetçi veya ölüm maçı gibi modlar çöp. Dediğiniz şeyden sonrasında çok ufak bir araştırma ile hile bulmuşluğum var kısaca hile sistemi vs yok oyunda. Yapıp oyunculara overwatch verip saldılar işte bu sistemin nesini savunuyosunuz anlamıyorum

Trust factorunuzu yükseltin o halde. Bana niye hile gelmiyor arkadaş?

İyi durumda zaten suçu bende aramayı bıraksanız mı? Düşük veya yüksek hiç fark etmez, 500 oyunda 1 tane bile hile gelse oyun zevkimi bitirebilir. Ayrıca konuyu uzatmazsanız da iyi olur. Tartısma konusu açmadım burada. Gidip açabilirsiniz çok çektiyse canınız. Sorunumun çözümünü de garip ama çözdüm galiba FPS'yi sabitledim, bir maç girdim ve pingim 13'ten yukarı çıkmadı.

Geri
Yukarı