Sadece yüksek grafikli oyun önerisi

Alitasbasi67

Decapat
Arkadaşlar artık İngilizce işini de çözdüm internetten oyunun filmini açıyorum. Bilmediğim kelimeleri çevirip seneryoyu ilerletebiliyorum fakat oyun önerisi lazım şu an bana. Yaklaşık şu an 70 oyunum falan var daha fazla yüksek grafikli oyun istiyorum :D tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler korku türü falan fark etmez her türden olur.

Witcher3, Sniper Ghost Warrior 3, Sniper Elite 4, Hellblade Senua's Sacrifice, Gta 5, (Assasins Creed Unity, syindicate, origins, oddysey) Metro Exodus, Ark Survival, Pubg, Apex Legends, Owerwatch, Black Ops 4, (Battlefield 5, 1, 4), Black Ops 3, (Call Of Duty İnfinity Warfare, Advanced Warfare, Ww2, Ghost) Watch dogs 2, Seriko, Mad Max, Hatred, Soma, (Resident Evil 2 Remake, RE 7), Outlast 2, Titanfall 2, (Far Cry 5, New Dawn Primal, ) Wolfenstein Serisi, Fallout 4, Tomb Raider son seri, Ryse Son Of Rome, Kingdom Come Deliverance, Prey, Get Even, Max Payne 3 (Shadow Of Mordor, SOM War) Devil May Cry 5, Metal Gear Solid Son çıkan 2 oyun, Tom Clancy Serisi, Alien İsolation, The Evil Within serisi, Qu antum Break, Final Fantasy 15, Forza Horizon 4, Nfs Payback, Monster Hunter World, Çıkmadı ama Bannerlord, Mortal Kombat X, Soma

Daha bir sürü oyun var ama aklıma gelmiyor. Oyunun türü fark etmez her türden olur. Önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Estranged act 1-2 hikayesi çok güzel fakat ilk oyun biraz eski yinede siz bilirsiniz, iyi forumlar dilerim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı